| Arthur a întrebat:

Ce i-a răspuns Mărie lui Ion când acesta, aflat pe patul de moarte a întrebat-o dacă l-a înşelat vreodată?hee hee

Răspuns Câştigător
| anad a răspuns:

"- Ma, Ioane, eu t-as zice, da’ daca nu mori …"

13 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Te-am inselat barbate! vezi ca avem 3 copii 3 sunt albii si unul e negru! toata viata m-ai intrebat de ce ala e negru...mai stii? pai e negru ca e al tau! ceilalti 3 i-am facut cu vecinu' Fanel, Gheorghitza si Vasali... bine acum ca stii adevarul mori odata sa scape de tine ca tare mi-ai facut viata amara!

| Flav a răspuns:

Apai Ioane, n-as vrea sa mori deodata.

| elena a răspuns:

O singura data si atunci cu regimentul de garda.

| Marii a răspuns:

Eu ti-as zice, dar daca nu mori?laughing

| madalicious a răspuns:

Te-am inselat de atatea ori cu toti vecinii?laughing

| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu...cred ca da. thinking

| medex3 a răspuns:

Am uitat numaratoarea, da stiu ca nici tu nu ai fost prea departe laughing

| Яùxsi a răspuns:

Numai odata?!

| fabiola a răspuns:

Daca n-as suferi de scleroza ti-as raspunde caci sincera am fost toata viata!

| Suzy a răspuns:

Ion, pe patul de moarte:
Marie, eu acum ma duc, mult nu mai am, da' vreau sa stiu si eu:
- M-ai inselat tu vreodata?
La care, Maria:
- Apai ma Ioane draga, eu ti-as zice, da'daca nu mori?

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Pot sa aduc alt sarman in locul taubatting eyelashes?laughing

| georgi1897 a răspuns:

Wow 13 raspunsuri eu sunt 14

| Antiseminte a răspuns:

Sa mori tu daca te-am inselat!