| kokolino94 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti inselat/a de iubit/a? Si daca da, cum ati reactionat dupa ce ati aflat? Funda celui mai relevant raspunshappy

Răspuns Câştigător
| СЛивка a răspuns:

Desigur,mi s-a intamplat si mie acest lucru, sincera sa fiu am reactionat foarte calm, pentru ca astfel l-am facut sa creada ca mi-e indiferent cu cine a mai umblat (el insa crezind ca am sa pling si am sa fac scene de gelozie) nu merita toate faptele astea persoana care te-a inselat.SAU pur si simplu s-a plictisit cu tine si cauta ceva mai nou sau prin asta iti arata ca relatia voastra nu mai poate continua dar in direct nu ti-o poate spune.Ar fi bine sa-i spui totusi tu decit sa astepti sa faca el/ea primul pas, nu importa ce scuze si care-s motivile de ce te-a inselat, nu crede si mergi mai departe cu siguranta sint persoane care abia asteapta sa fie cu tine. Bafta si nu te lasa inselat!

4 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

DAAA iubitul meu fostul de fapt si-a batut joc de minecrying ca cica ma iubeste da ma iubea pe draq`phbbbbt la 18:03 am incheiat apelul cu el si in acelasi timp relatiasad eu nu sunt papusa lui i-am demonstrat ca nu-si poate bate joc de mine, si cand l-am sunat sa ne despartim nu ca nu-i adevarat nimic din ce spui hai ma lasi se vedea cum ma minteaoh go on asa ca daca esti inselata/inselat nu astepta nici-un moment si desparte-te de el/ea pe viitor iti va fi mult mai binewinking

| NoSmile a răspuns:

Buna. mi s-a intamplat,''iubitul meu'' pe care il credeam asa cuminte si nu ma asteptam sa-mi faca asa ceva,s-a sarutat cu alta. tipa,dupa a venit sa-mi spuna ca el a sarit pe ea si a sarutat-o. cand am auzit i-am dat lu sms ca totul s-a terminat,a venit sa-si ceara iertare,dar in zadar nu mi-a pasat. aaa,si el imi spunea ca ea s-a dus la el. in fine,eu nu l-am putut ierta,oricum prea mult nu m-a interesat pentru ca nu tineam la el. si mai ales ca sunt vinovata pentru fpta lui, deoarece nu i-am dat atentia de care avea nevoie, ma purtam urat.

| MenInShadow a răspuns:

Am fost foarte suparat... am facut spume, si m-am despartit de ea... dupa 1 an mi-a spus ca fusese o provocare si din cauza asta a facut ce a facut. mai bine asculta sa vezi ce are de zis si daca nu e o explicatie bune, despartete de ea. mai bine decat sa te inseala mereu

| kokolino94 explică:

Era doar o simpla intrebare, mie nu mi s-a intamplat niciodata si tocmai de aia am intrebat ca sa vad cum se simte o persoana inselata de iubit/a...