| HaruhiFujioka a întrebat:

Spuneti-mi si mie intamplari amuzante din viata voastra ca ma plictisesc... Cea mai amuzanta primeste

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

laughing)) prietenul meu avea un muuuuc imeeens pe nasrolling on the floor si nu observase rolling on the floor si eu radeam de ma prapadeam si el radea deoarece credea ca eu rad de gluma luirolling on the floor sau eram mai multe fete si uneia ii placea de un baiat mai mare.in spatele nostru era un grup de baietilaughing si baiatul acela de care ii placea ei a trecut cu scuterul pe cealalta parte a drumului si el le facea cu mana baietilor si ea a crezut ca ii face eirolling on the floor) si i-a facut si ea cu mana si striga dupa elrolling on the floor) penibil rau.si acum imi vine sa rad.bineninteles el nici nu o baga in seama nu stiu de ce i-a facut cu manarolling on the floor) SAU ERam in generala intr-o excursie cu o profesoara mai in varsta fff pasionata de cultura draci laughing se credea mare desteapta si mergea ea pe drum si se lauda si s-a impiedicat si a cazutlaughing))) SI s-a ridiccat si ne spune noua.VEDETIIII EU STIU SA SI CADrolling on the floor) nu mai pteam de ras... FUNDITOI?

4 răspunsuri:
| Puţifer a răspuns:

Nu.

| Adriana1019 a răspuns:

Poi eu vorbeam cu o fata si ii ziceam:Moama! Dar ce ma enerveaza Cosmina! Se increde atat de tare! Tocmai ne-am certat, din nou!laughing Si fata despre care vorbeam era in spatele meu laughing

| YuukiCrossYuuki a răspuns:

Eh...m-i s-au intamplat mai mute dar acum iti spun doar una dintre intaplarile astea. Poate iti mai spun cate ceva cand ajung acasa la mine ca acum sunt l o matusa...rolling on the floor

Eram cu o prietena pa nume Anne, la scoala. Se terminasera orele si noi am plecat ultimele pentru ca am mai stat de vorba in clasa. In fine. Coboram scarile, care erau ude din cauza ca afara ploua si venea lumea cu pantofii uzi. Aveam in picioare niste pantofi cu talpa cam alunecoasa. Eram cu 2-3 trepte inaintea Annei. Coboram noi linistite, cand, eu am calcat pe dunga treptei. A alunecat si am cazut. Bineintele ca Anne, fiind in spatele meu a incercat sa m prinda de ghiozdan dar nu a reusit sa ma opreasca din cadere, si am tras-o si pe ea dupa mine. Am cazut amandoua pe burta. Ne-a mai vazut si un domn invattor si niste copii care coborau si ei scarile. rolling on the floorA fost foarte amuzant, nu mai puteam de ras dar ne-am ridicat si a ecat. rolling on the floor

| Oana_3533 a răspuns:

Poi cand eram putin mai mica faceam si eu pe grozava ca toti copiii. Prietenilor mei le placea sa sara gardul cei drept si mie imi placea (sa privesc la ei).Nu stiam sa sar gardul si am incercat si eu o data si mi s-au rupt pantalonii(pur si simplu s-au agatat in gard) m-au vazut si toti vecinii mei ( mi se vedeau chilotii)! (cand povestesti nu pare asa amuzant dar incearca sa-ti imaginezi) am
urcat pana la etajul trei cu pantalonii rupti si cat de rupti