| βǿβǿ a întrebat:

Ce intamplari haioase stiti?:d

Răspuns Câştigător
| TDGMeebu a răspuns:

Pai...pe cand eram impreuna cu un baiat, am iesit in oras cu inca 2 baieti si o fata. Am mers intr-un parc. Era noiembrie. Eu stateam cu fostul` pe bancutsa si ne sarutam, alea-aleasmug. Si unul dintre baieti spune:
-Tati, ce`mi iei de Mos Nicolae?
La care fostul spune:
-O nuielusha.
Si se duce la un copac, ca sa rupa o crenga.
Trage nenea de ea, vede ca nu se rupe si... ce se gandeste don`shoru sa faca?
Se lasa pe ea ca Tarzan si aluneca pe spatelaughinglaughinglaughinglaughinglaughinglaughing Facea:
-Auleo ce ma doare buca! laughing

Alta... a fost tot in acea zi.
Cei doi baieti cu care mai eram au vrut sa se dea in balansoar.
Unul dintre ei da sa se aseze. Ramasese cu scaunu` ala dl balansoar intre picioare. Celalalt vine si se tranteste pe celalalt scaun. Maicutsaaa! Direct intre picioare i`a venit scaunelu` ala lu celalalt.saraculaughing)

Alta:
Avem o profa de desen cu dita`mai curu. Si in fiecare ora de desen vine la fiecare la banci sa se uite ce am desenat si se apleaca. Era cu spatele la mine, aplecata. Cole` de banca (baiat fiind) ia penaru` si il intinde spre curu` lu profa si nu stiu` cum venise ea, ca i`a intrat penaru`n cur. Saracutu coleg, ce bataie si-a luat rolling on the floor)

Alta tot cu profi:
Tampitii de la mine din clasa, hay sa faca o gluma de 1 aprilie.
Iau o moneda de 50 bani si o lipesc cu super-glue de parchet.
Trece profa de romana pe langa ei si se apleaca sa ia moneda. Bum! Crater facuse saraca. La cat a tras de moneda aia, cazuse e spate rolling on the floor)

Alta cu profa de tehnologie:
Vine profa in clasa. Se aseaza pe scaun si incepe sa corecteze niste teste. Nu stiu ce scria acolo si vad ca se lasa intr-o parte. Din ce in ce mai mult pana da sa cada. Ramasese o dunga mare si rosie pe test d la pix si mai trasese si dupa ea fata de catedra si daramase toate alea pe jos. Ma ridic eu repede sa o culeg de pe jos la care ea:
-Nu, nu, nu! Ma ridic eu singura.
-Bine doan`soara. Oricum ma duceam sa iau foile de pe jos nu pe d-voastra. laughing))

Mai am o tonalaughing
Daca ai chef de ras: marrya_elektro_deejay (id`ul meu)

4 răspunsuri:
| matasux1 a răspuns:

Pai o prietena de-a mea cand era mica la o zi onomastica facea pipi pe ea si ei au hotarat sa joace fata ascunselea si pe ea au pus-o sa numere iar in timp ce numara un baiat a gadilato si a facut pipi pe ea. dupa acea a venit mama sarbatoritei si a crezut ca e fanta si a inceput sa stearg.
o alta intamplare ar fi ca tot o prietena da a mea cand era mica mama ei i-a spus ca daca isi taie varfurile de la par ai creste parul mai lung si mai repede asa ca ea s-a dus si si-a taiat varfurile genelor crezand ca teoria se aplica si in cazul asta... fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam vreo 16 ani si am iesit si eu cu o pustoaica de vreo 15 ani.Imi cumparasem o pereche de adidasi puma de care eram foarte mindru la vremea aia si cum alte mijloace de transport nu erau ne-am urcat in tramvai.Ma purtam cu freza break si din cind in cind suflam spre firele de par care cadeau pe frunte numai intr-o parte si ma uitam la adidasii mei puma.Imi tineam prietena de mina o fata dupa care umblau doua cartiere de baieti, cum naibii se uita la mine nu stiu ca am ramas cunostinte bune si acum. Ce mai, eram plin de talent si era rupere de nori cu mine.Numai ca la coborire grabit sa cobor sa-i intind mina domnisoarei n-am vazut bara de la usa si cind i-am fript o fata am crezut ca am rupt-o de m-am trezit ametit in fund pe mijlocul tramvaiului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intr-o zi la scoala eu si colegi mei ne-am gandit sa facem o gluma fostei directoare.Am cuparat 2 pachete ge guma si le-am mestecat, apoi le-am pus pe scaun, diriga s-a pus pe scaun si cand s-a sculat se vedea ca un mot m-am facut roshu la fata de ras (mj_king_of_pop50)

| andreea_6295 a răspuns:

Pai anul` trecut de unu` aprilie love struck o colega de`a mea a vrut sa-i facem o farsa dirigintei care e si mai sensibila de fel. am planuit noi toata clasa farsa iar fata aceea era rolul principal pentru ca e mai nebuna si mai curajoasa. la inceputul orei se preafacea ca are frisoane si s`a dus la catedra cerand voie sa mearga pana la baie ca ii e foarte rau. mergea asa incet cu o geaca infasurata pe ea si cu seevetelul la gura. a iesit din clasa, a stat 5 minute si apoi a deschis usa, a intrat in clasa si in mijlocul clasei a facut un lesin de toata frumusetea pe care il tot repetase in pauza rolling on the floor. speriata, diriga, a cuprins spataru` scaunului cu mainile si saraca femeie a zis "ce are, ce`a patit? " mov la fata laughing. noi toata clasa am izbucnit in ras dar colega nu se ridica iar diriga nu se prinsese inca de faza. la care colega se ridica si zice "farsa de intai aprilie" si facea asa din degete \:d/ laughing. in aceeasi ora diriga ne trecea notele in carnet iar cand a venit randul colegei iii zice diriga "da` tu de ce ai un 2 la romana :O? " la care ea "domna` diriginta cum sa am 2" "ti-am facut`o si eu smug" iar noi am inceput sa radem laughing