| ɮʀɨֆȶɛռǟ a întrebat:

Niste intamplari haioase si imposibile?

Răspuns Câştigător
| AikkoxD a răspuns:

Când s-a împiedicat profu de info de şiret,şi a căzut ca bolovanu în mijlocul străzii, iar în spatele lui era un biciclist care cică: breeee, uită-te pe unde te împiedici.

I s-a rupt uneia sacul cu gunoi în mijlocul străzii şi era plin de tampoane folosite. Mai stătea să le şi adune.

Profu de mate făcând chestia aia, nu ştiu cum îi zice, îţi 'baţi' capul şi burta în acelaşi timp.

Profu' de fizică spunând bancuri seci.
Ăla de geogra, când e linişte deplină în clasă şi lumea doarme pe unde apucă, începe: băăă!
şi toţi se cacă pe ei de la sperietură.

4 răspunsuri:
| zahy a răspuns:

Cand eram mic ne prindeam de masini cu sanile pe BL A.L. Lapuseanu Cta, era foarte amuzant, acum daca vad pe alti zic ca sunt nebuni big grin

| mada7255 a răspuns:

Prietenu meu caruia i place sa inventeze produse iatale
- pasta de dintii pentru parlamentarii intareste dinti ca sa poti lua bocanci in gura fara durere pasta de dinti pentru parlamentari face dinti ca de cal

sau

-noul telefon milion merge cu tachscreen ca sa se strice mai repede
nu e rezistet la apa si daca sunteti norocosi va poate tine si 2 minute la unicul pret de
99999999999999999999999999999999999$
si BOnus la abonare primiti 0minute nationale si internationale si 0 sms-uri in retea

| Rebelu21 a răspuns:

Da dar nu e asa de haioasa eram mic in jur de vreo 7 ani ma invarteam pe mijlocul strazii cand din partea stanga de la o firma iese un tir eu eram tare avetin nu stiam ce fac si mam asezat jos pe spare tirutrecea usor pe deasupra mea am incercat sa ies dac o portiune de secunta mai rananeam intre roti imi prindea piciorul sub roata eu zic ca e o minume ce zici funda?

| mikinuty a răspuns:

Bristena te duci frumos la bunica la tara si te apuci de gituit rate...si le ingropi in pamint si le cinti Doamne milueste le faci morminte si tot asa mai departe sau scalzi pisika in spuma pina moare