| anonim_4396 a întrebat:

CAre sunt cele mai haioase intamplari petrecute la scoala?

6 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Cand la germana a venit o suplinitoare si i-am pus pioneze in scaun si sa asezat si se tot muta de pe o parte pe alta ca o tot incepaulaughingdar nu zicea nimic, dar pana la urma ne-a rugat sa-i dam alt scaunlaughing

| kaya a răspuns:

Eu cand eram in liceu am intrat de vreo doua ori cu capul in geam crying, puneam apa in pungi cu colegele si le aruncam in cap la elevi(bine voi nu incercati sa nu aveti probleme cu purtarea), ne inchideam in clasa si faceam liniste si cand venea profesorul si vedea ca clasa este incuiata pleca si multe altele care nu se vor uita niciodata.happyDaca stiti sa fiti uniti si sa va distrati o sa ramaneti cu amintiri placute sa aveti de ce rade cand va veti aminti(bine nu lucruri grave sa nu fiti sanctionati)happy

| alexutza_1725 a răspuns:

Cand a cazut diriga de pe scaun si avea fusta sau atunci cand i-a cazut babei de tehnologie peruca de pe cap are parul scurt si roscat, sau cand tot baba de tehnologie a venit la un ochi machiat cu verde si la celalalt cu movlaughing cred ca era vanatalaughing cand era cat pe ce sa dam foc la intreg liceul si a venit directorul si a inceput sa ne fugareascalaughingrolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| soricica a răspuns:

Da am destule care mi s-au intamplat.
Azi la ora de sport, m-am invartit eu cat m-am invartit pe acolo cu inca dou prietene si ce ne veni noua sa mergem in vestiar. Ajungem acolo scoatem cate o tigare, o aprindem, deschidem geamu si dai si fumeaza. Cand deodata bate profu la usa. Ma duc eu ci tigarea in gura, deschid usa si vad ditamai dulapu de om. Am scos repede tigarea din gura [cum nu stiu da m-am trezit cu ea in mana] si profu "fetelor voi fumati aici?" [ce bou lol ca fumam, doar ne-a vazut, da in fine, cam duda profu] noi "nuuu", da profu se intoarce spre mine si eu tocmai ce mai trasesem un fum si zice "Alexandra tu fumezi?", dar eu cu fumu iesind din gura "Nu domn profesor, nu imi permit" laughing. Pleaca dupa ce ne ameninta cu un referat. De nervi mai aprind una. Nu trece mult si iar urca dulapu de om. Ce sa fac de data asta...sar geamubig grin[distanta/inaltimea era aproximativ de 4-5m]. Cum am ajuns jos, ce-mi vine mie sa fug si sa ma ascund dupa spital [care este exact langa liceu]...cand ma uit mai bine, peste cine dau, peste diriga. oooops. M-a luat de mana si m-a dus in laboratoru de chimie, si mi-a tinut o mama de morala, da mai bine ma batea sau imi facea referat. In fine am scapat cu binetongue.
Bye:* sper ca v-am amuzatbig grin

| emasweetgirl a răspuns:

Ei la mine s-a intamplat multe incat nu le mai tin minte pe toate.
Dar intamplarea mea preferata e atunci cand eram printr-a 8 si mai aveam o nebuna de prietena.de fapt o am sh acumhee hee
-mai era putin sh trebuia sa incepem orele.
iar noi ca niste fete cuminti ce suntemOhappy ne-am pus sa impingem de usa ca sa nu intre colegii in clasa.
dar in loc de colegihappy ne-am pomenit cu directorullaughing
dar noi in loc sa-i deskidem usa am impins mai cu putere dar el fiind mare sh gras a deskis-o intr-un final.
iar noi ne-am ales cu cate 2 pereki de palme peste fatarolling on the floor
dar cel mai mult ma bufneste rasul ca ea radea si eu plangeam...

Sau aveam ora de istorie(ora la care ma plictiseam de moarte)straight face
o ora se sfarsea atat de greu incat de multe ori adoream cu capul pe banca.
dar atungi sa ne mai treaca de plictiseala am luat o bucata de foaie sh am inceput sa il desenam pe prof(super urat profu iar noi rautacioase i-am facut pn sh organele genitale sh scris numele profului sub desen.
apoi am inceput sa scriem numai prosti despre prof(anume ca o are mik, ca e urat cu dracihee hee
dar spre sfarsit a vazut foaia aceea la colega sh a luat-o.
dar cand s-a uitat pe ea ghiciti cine era sa fie exmatriculate din scoala?
NOIbig grin

sau aveam ora de biologie sh un coleg in loc sa scrie o filma pe profa.
in fine.profa i-a luat telul sh l-a dus directorului.
dar cand i-a sunat colegului meu telul a aparut o imagine porno pe fundal.
sa-l fii vazut saracul ce rosu eralaughing
sh normal ca directorul i-a zis ca frumoasa imagine are pe telrolling on the floor

sau aveam in clasa o colega urata rau.
sh era plecata la magazin iar unu dintr-a 10 a venit la noi in clasa.
normal ca de fiecae data sa ne manance mancarea sh sa ne fure pixurile.
dar cand a deschis usa s-a pomenit cu Madalina in fata.
dar faza comic e ca el a inceput sa tipe iar ea se uita cu o privire bleaga la el.

sau eu impreuna cu niste colege am pus la cale sa-l dezbracam pe unu gras de la noi de la liceu, care e coleg cu noi in clasa...
asa ca ne-am dus prin jurul lui, eu era cea care ii distrageam atentia incat Danette sa-i poata da pantalonii jos.
dar oricum faza era ca eu nu vroiam chiar de tot.
dar Danette i-a tras pana sh chilotii iar Rusu a ramas in fundul gol.
sh avea un fund rosu sh marelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost o zi la scoala am intrat in clasa si am inceput sa ne batem la un momend dat a venit unu gras ne impins am cazut toti peste masa si am facut-o prafff a intrat diriginta ne luat si nea dat cap in caplaughing