| boss97 a întrebat:

Ce invata mai intai un elev cand merge la scoala?

11 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Ca nu mai e cale de intoarcere...

| zurick a răspuns:

Sa taca si sa suporte

| єχcєєℓ a răspuns:

*se urcă în autocar și vede fetițe drăguțe*Învață să-și aranjeze părul și să se dea șmecher pe lângă ele...

| Ashadow a răspuns:

Sa-si deschida telefonul...

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Învaţă să-şi facă ghiozadul.
PS: Nu mai are farmec când deja toţi ştiu întrebarea şi răspunsul, aceasta fiind veche, iar dacă cumva nu ştiau, tu le dai de la prima încercare a cuiva.
Bine, nu cred că m-am exprimat corect. Oricum, nu mai şterg acum.

| W3R4 a răspuns:

Să dea "Bună ziua!".

| AℓℓeAℓℓexa a răspuns:

Drumul spre scoala, si clasa. Si sigur va vrea sa stie si drumul inapoi, cat mai sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alfabetul, Tabla adunarii.

| boss97 explică (pentru anonim_4396):

Gresit,drumul spre scoala si inapoi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru boss97):

Poate-l aduce cineva cu masina si nu stie drumul in primele zilewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-si distruga viata.