| Mary08 a întrebat:

Un elev care nu învață în școala generală, are șanse să ia bacu`?

6 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Departe bacul de elevul respectiv...
Pai, in primul rand pentru ca sa ia bacul ar trebui sa intre la un liceu bun, astfel ar trebui sa invete si la scoala generala.

| RainmakerX a răspuns:

Daca nu este extrem de prost atunci in cateva luni poate invata tot.

La mate daca faci variante *nu multe* atunci poti lua o nota de trecere.

La romana citesti rezumate *oricum nimeni nu citeste cartile*

| ywar a răspuns:

Orice e posibil... Acum daca nu inveti si esti o putoare de puti de stat - ajungi in functii bine platite cu 10000 de sclavi in jurul tau care-ti fac sarcinile mai usoare, adica le preiau ei. Mai vrei argumente pentru invatat? NU INVATA, NU INVATATI!

| FaraNume1245 a răspuns:

Normal ca are șanse, asta dacă nu e incredibil de prost.

| UzOm a răspuns:

Un elev care învață doar pe clasa a 12-a în ultimele 3-4 luni, are foarte mari șanse să ia bacul cu succes.

| Raresh_Raresh_1998 a răspuns:

Da ai sanse destul de mici sa iei bacul daca nu inveti in generala pentru ca pierzi notiunile de baza si dupa aceea nu o sa mai intelegi nimic