| bogdan543 a întrebat:

Ce mai ciudata chestie pe care ati spus-o unui prof primeste funda

20 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De ce e așa? Și nu-i cum spun eu? (deh, ora de franceză)

| CastraveteMurat a răspuns:

Am trimis o profesoară acolo de unde a ieșit. Noroc că nu m-a auzit.

| PatyKan a răspuns:

Am zis si eu odata ceva, dar nu a fost chiar foarte ciudat. A intrebat profu' de mate ce e termenul.
Nimeni, nimic. Ma intreaba pe mine. Si incep " Pai stiti... Cand eram mici, ne-a zis dna invatatoare ca TERMEN+TERMEN= SUMA"
Ce i-am zis era corect, dar ar fi trebuit sa formulez mai bine. Stiu ca el a zambit si apoi ne-a dictat definitia. happy

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

A stranutat proful de mate si eu era sa zic "sa cresti mare" dar ca norocul nu am zis-o.

| KiraVonHell a răspuns:

La ora de pictura a trebuit sa pictam niste case intre copaci, munti blah blah blah iar profa noastra e cam naspa si:
Profa: Ce ati avut de desenat pentru azi?
Eu: Cocioabe

| W3R4 a răspuns:

Nu e chiar atat de ciudat, dar in fine...
Eram la ora de istorie.Liniste totala.
Eu ma uitam pe pereti,si ma gandeam la mama (chiar nu stiu de ce laughing )
Doamna a observat ca nu eram atenta, si a tipat la mine: "Veronica!"
Eu: "Da mama!"
E mai mult cea mai penibila chestie pe care i-am facut-o unui profesor...
Si eu fiind obisnuita cu mama, care tipa zilnic la mine...
Oricum, toti colegii mei urasc ora de istorie, dar macar i-am facut sa rada.Foarte tare! laughing

| Brâncuşi a răspuns:

Intr-o zi de luni la o scoala din Braila care sunt euhappy Am comentat la profesor si mi-a spus ca imi da una in cap si l-am intrebat care cap? Si mi-a pus 2 si mi-a tras si o palma nu m-am suparat ca doar stiu ce am spus...Ma refeream la capul p*** daca v-ati prinsstraight face Ihaabig grin La istorie.

| W3R4 a răspuns (pentru Brâncuşi):

Si eu sunt din Braila!winking
De la ce scoala esti?

| umbrax a răspuns:

Anul trecut i-am zis la o profesoara in fata ca e baba

| oliviaaa a răspuns:

La ora de fizica
profa - si asa dar elevi ce fac aceste doua magnete
eu- bizie ^^ laughing)))))))))))))

| ayosmdk a răspuns:

- Domn' diriginte, aveti copil?
- mda...
- Cum ati reusit?

Noroc ca am note bune la materia lui

| Vibrations a răspuns:

Diriginta mi-a zis: treci la tabla!
Eu: treci sub catedra!
Ea: ok!

| LaNaibaa a răspuns:

Hmm... :
Profa de romana : Poti trece la tabla?
Eu : Hmm, Paii. paii. nu stiu.
Profa : Fetit`o tu vrei sa o incurci cu mine?
Eu : Paai,, paii. nu.
Profa : I`ati gunoaiele dpa jos! Ce dezordonata esti!

Sper ca ai inteles`owinking

| Ţăpeşu a răspuns:

Că ai creier.

| MisterToast a răspuns:

Profu' de mate: Treci la tablă! http://i.imgur.com/jitj6.png? 1
Io: Jet. N-am chef. http://images2.wikia.nocookie.net/......llFace.png
Hă, hă, ce-am mai râs.

| bogdan543 explică (pentru MisterToast):

Big like pedo big like

| Amplifier a răspuns:

Aaa da Eram la ora de tehnologie si ne plictiseam si profa dicata la care eu ridic mana si spun:M-am plictisit, pot sa plec acasa?
Si am luat -1 punct la purtarelaughing

| ArcasulAlpin a răspuns:

Eram la gradinita si am intrebat-o daca are iubit.