| smilerz19 a întrebat:

Care e cea mai ciudata/penibila/nebuneasca chestie e care a facut-o bunicul/a voastra de fata cu voi? Stiu ca e o intr. mai ciudata dar vreau sa imi dovedesc ca nu sunt singura cu bunici plecati cu sorcova. Cel mai funny raspuns primeste fundita. happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai cidata faza pe care a facut-o bunicul meu a fost sa ma trimita pe mine la 7 ori 6 ani sa ma duc sa iau cirese de la vecinul lui tongue asta e real da asta o intrce pe toate si faza pe care a facut0 bunica mea a fost s-o ajut sa dea cu mixeru sa-mi faca tort de ziua mea de nastere si ia ginditi cu ce m-am ales cu oua si faina in parul meu crying asta a fost un cadou PERFECT bunica

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Era suparat din nu stiu ce motiv si a venit cu o replica de genul : Vin la tine si iti dau o carja -n cap happy

| UnuDoiTreiPatru a răspuns:

Bunicul meu dadea cu pumnu in masa si zicea: "Mesteca si inghite"
Bunica imi zicea inainte cand vroia sa ma faca sa renunt la suzeta ca daca ma vede postasul cu suzeta vine si ma taie bucatele si ma da la caini.
Bunicii mei aruncau cu apa rece de la fantana peste gard cand stateam pe banca cu vecinii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.bunica mea mi-a zis la 12 ani ca daca vreau sa fac sex.sa vin la ea acasa ca mama nu o sa stie.ciudat nu?