| zurick a întrebat:

Ce mai e nou? Ca am intrat pe T\A si parca oricum ati innebunit... Ajung sa aflu lucruri despre mine pe care nu le stiam...Ma poate ilumina cineva ce-i cu mine

13 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nici eu nu știam despre tine că te interesează așa mult de noile știri.

| zurick explică (pentru Musique):

Aflii lucruri noi.Da sa stii ca nici eu nu stiam

| Furculingură a răspuns:

Mi-am schimbat şamponul.
Nu se observă?

| Exilee a răspuns:

Ai aflat lucrurile noi de la mine, nu-i asa?

| zurick explică (pentru Exilee):

Mai bine zis despre mine am uitat cine-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar n-a vorbit nimeni despre tine chestii rele. Cel putin eu n-am auzit...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai aflat cumva ca esti indragostita de mine?

| zurick explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu ce am aflat ...Am uitat si mai mult, da de tine nu-s indragostita Imi pare rau ca nu mai furi nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Nu ma mai pasioneaza furtul, acum sunt traficant de Haribo lichefiate.

| zurick explică (pentru anonim_4396):

Off te observam mai bine cand furai

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Exista un sindrom care te face sa te crezi popular, am uitat cum ii zicea. Fara referire, ca doar suntem la T/A, spunem lucruri random. laughing

| Snowal15lea a răspuns:

Vine Mos Craciun, copii mei cei mici.

| moilolyta09 a răspuns:

Moş Crăciun şi prietenii săi...