| LoveLebadaa a întrebat:

Buna TPU... sa va zic ce mi s-a intamplat : 3 zile la rand au fost concerte la mine in oras, in a 2-a zi am intalnit un baiat. nu stiam cum sa intru in vorba cu el, voiam sa-i zic daca vrea sa danseze pentru ca nu am cu cine, dar nu am avut curaj. El se uita la scena, eu la el, apoi el se uita la mine si eu ma prefaceam ca nu stiu si apoi cand isi lua privirea vedeam ca zambeste. Deci din prima de cand l-am vazut m-am indragostit. Eu nu stiu nimic despre el, nici nu mai stiu bine bine cum arata, stiu ce culoare au ochii si parul, ca e mai inalt cu un cap decat mine si ca are 2 alunite pe orbraz. Nu stiu cum sa aflu cine e, de la ce scoala e, mai multe lucruri despre el pentru ca am vazut ca se uita frumos la mine deci poate am sanse >:" >: laughing. La mine in oras sunt 5 scoli cu clasele 1-8 si e greu sa aflu... sigur nu-i la liceuhappy. chiar nu vreau sa ma indragostesc dar asta nu se poate controla. Cum sa aflu cum se numeste/macar facebook-ul? Ceva sfaturi va rog? mersi :*:* funda!

2 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Ciau! Daca ai scapat vrabia din mana... adios nu o mai prinzi. Trebuia pe moment sa iei legatura, macar numarul de telefon. Acum cauti acul in carul cu fan.