| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce mai faceti? Cum mai sunteti? Aveti chef sa dormiti? Eu n-am chef sa dorm pentru ca nu-mi place prezentul meu, e urat si plictisitor.Care ma duce si pe mine cu masina pana in jungla? Poate acolo mai respiram aer curat, si uitam de plictiseala si reusim sa dormim in pasiunea prezentului, mai auzim poate cate un strigat de animal ceva, un cantec de greier, simtim si noi rostul prezentului, poate bem si o sampanie la luna plina si ne intalnim dimineata cu africanii, poate ne cheama baietii africani si negresele la dans si la chef in jurul focului, si uitam de plictiseala asta.Care vine cu mine?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu nu aveam chef pe la ora aia sad

| Doub a răspuns:

Ce ai boss, vrei să ne mănânce leii?

| Geanin a răspuns:

"Nu ai scris un raspuns pentru aceasta intrebare, asa ca nu avem continut pe care sa-l publicam"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am țâțe grase. happy

| MJo a răspuns:

Salutare campionule. Se pare ca ti'ai gasit ocupatie. Totusi, nu fi ridicol. Cum sa mergi in jungla si sa bei sampanie cand poti sa bei lapte de cocos direct de la mama natura?
Cat despre africani... mai bine nu. Risti sa te cheme la gratar. Pardon! Sa devii gratar. Dar nu'ti fa griji. Asta ar insemna ca au gusturi bune.
P.S Ma plictisesc la fel de tare ca si tine. Ba chiar si de viitor. Vorba aia: in ziua de azi nici viitorul nu mai e ce'a fost.
Chiar mi'as dori sa te insotesc intr'o calatorie prin jungla. Doar nu ne'am uitat degeaba le maestrul Bear Grylls.
O noapte faina iti doresc. Macar in vise sa ajungi unde iti doresti.

Răspuns utilizator avertizat