| DrTrxTr115 a întrebat:

Hei TPU, sunt prieten foarte bun cu o fata, iar mama ei zice sa o termine cu mine pentru ca sunt prea mare ( un an si jumatate ), suntem doar prieteni si atat doar suntem prieten si atat. si ne simtim ciudat amandoi cand auzim asta. adica ne cunoastem de ceva vreme si ne intelegem super bine, cum poate fii convinsa mama ei sa mai vorbesc cu ea, adica parca cine stie ce ii fac.?

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Păi ea e micuță și vorbind des cu ea, mama ei crede că sunteți împreună și probabil încearcă să o „păzească" de o relație așa devreme pentru a se axa pe școală, pe învățat. Ia-ți inima în dinți și încearcă să vorbești cu mama ei, să îi spui că nu ai alte intenții în afară de o prietenie normală și că nu sunteți mai mult decât prieteni

3 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Câți ani are ea?

| DrTrxTr115 explică (pentru AnnaaaMaria):

12 jumate si eu am facut 14 recent.

| DrTrxTr115 explică (pentru AnnaaaMaria):

O sa incerc, multumesc! :*

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru DrTrxTr115):

Păi ea e micuță și vorbind des cu ea, mama ei crede că sunteți împreună și probabil încearcă să o „păzească" de o relație așa devreme pentru a se axa pe școală, pe învățat. Ia-ți inima în dinți și încearcă să vorbești cu mama ei, să îi spui că nu ai alte intenții în afară de o prietenie normală și că nu sunteți mai mult decât prieteni