| Ioana9769 a întrebat:

Care sunt cele mai ciudate si amuzante locuri in care ati dormit?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Cand eram mic am mers la Vistea (un sat) si acolo era o batranica, eram eu mama, tata si vecina noastra apoi cand a venit ora sa ma culc m-am bagat intr-un fel de cutine a deschis capacul era lunga si avea saltea si perna, ce mai radea taicameu de mine aveam vreo 10 ani cam atat, am mai dormit intr-o cabina de tir si in masina.

5 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Pe acoperis de revelion rolling on the floor. Pe malul marii ( si m-am trezit uda si aproape in mare rolling on the floor ), pe balcon la munte la etajul 8.

| Ecou a răspuns:

Nu stiu sigur, ultimu mai "ciudat" eram cu mai mult de jumate de corp pe jos si cu capu pe marginea fotoliului

| Bylok a răspuns:

Am adormit decurand la scoala si cand eram mica(clasa a III-a)am mers intr-o excursie, iar toate fetele au fost cazate intr-o camera mare cu multe paturi.Si ceea ce este ciudat este ca m-am culcat intr-un pat cu verisoara mea si m-am trezit intre doua domnisoare sexi(de clasa a VIII-a) in alt pat.Nu ca-i tare? ce s-ar fi intamplat daca era un baiat in locul meu?laughing

In alte locuri nu imi amintesc sa fi dormitthinking decat in patul meu

| Zeekee a răspuns:

In sunt, in cada, cu wc-ul in brate dupa o noapte lunga de baut intens, pe holul de la intrarea in casa, pe balcon, pe presul de la intrare fiindca m-a incuiat cineva pe dinafara, in R.A.T.B., pe banca la scoala, in pod, in curte, in biserica, etc...

| Any_6060 a răspuns:

Am adormit odata intr-un dulap. Nu aveam chef sa ma duc la scoala si m-am ascuns in dulap. Spre ghinionul meu tata nu a mai plecat la servici asa ca nu aveam ce sa fac. Nu puteam iesi din dulap sa imi gaseasca ascunzatoarea, pentru ca atunci zilnic controla dulapul si nu mai aveam unde sa ma ascund.M-a ajutat mama sa il prostesc ca am fost la scoala.big grin