| BadAngel3 a întrebat:

Spuneti-mi niste obiceiuri ciudate. Sau mancaruri ciudate.

Răspuns Câştigător
| Idkidk a răspuns:

Păi căţelul meu, se duce seara în garaj când vine tata, şi iese abia când mai deschide tata garajul iar... Căţelul iese. :)) Doarme acolo.

Mâncăruri ciudate : http://adevarul.ro/......index.html

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un obicei ciudat are vecina mea care, in fiecare zi libera de-a mea, ma viziteaza fix la ora 14.00, nici nu ma mai anunta.Mancare ciudata? Pecorino Sardo-brana aceea plina de larve vii.

| Catwomen123456 a răspuns:

Obiceurile pe care le fac canibalii

| Laurentiu_Andrei_2001 a răspuns:

Pai am mancat odata ciocolata cu sare(nasol gust...winking a fost o provocare si m-am ales cu 10 leiwinking ) si un obicei ar fi porumbelul din spatele blocului care mereu intra in scara blocului si face galagie in continuu(odata s-a izbit de usa apartamentului pe la 3 4 dimineata sad )

| Laurentiu_Andrei_2001 a răspuns:

Odata am fost in GRECIA si am vazut la un restaurant un desert care continea banane, mere si lapte + alune si ce mai era pe acolo(desertul ala nu prea era comandat happy )