| floryn91_9701 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care mananca in timp ce se cak?)))))))))))))

9 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

De asta stau atata pe buda

| Muflă a răspuns:

Că mănâncă în timp ce se cacă.

| Gumã a răspuns:

Băăăă,nimeni nu mă mestecă p mine în timp ce se cacă.Mă rog, doar eu =)

| BlackVeil a răspuns:

Persoane foarte practice... O_O

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Tin la dieta probabil

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Eu nu stiu pe nimeni care face asa ceva, doar daca e sa bea putina apa sau sa mestece o guma.

| W1z4rd a răspuns:

De obicei acei oameni au in mana si mancarea si hartia igienica. Daca le confunda una cu alta, atunci se vor sterge la posterior cu mancarea si vor infuleca hartia ca pe o ultima bucata de pizza ^^

| MoatZa a răspuns:

Esti una din ele nusmug?