| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care in timp ce merg trag basini?

5 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Are probleme cu dantura

| antonG a răspuns:

O părere proastă. Dacă se respectă, persoanele respective ar trebui să dea alarma la chiloţi în lift. Succesul ar fi garantatwinking

| ΌѵєяТᴴéRąÌnbõW a răspuns:

Bunabig grin
Aughstraight face Ce nesimtire...straight face
Este sanatos sa "tragi basini" dar nu in public~![nu este civilizat]
Sper ca ti-am fost de ajutor.
O zi buna sa ai:*

| LadyInBlack a răspuns:

Pai o parere buna sigur nu am. E lipsa de respect pentru cei din jur. Totusi ma gandesc ca poate besina e ca un imbold pentru a merge inainte. laughing Cine stie... poate ii dor picioare si nu mai au vlaga asa ca se "propulseaza" pe cai naturale. Dar tot lipsa de bun simt ramane. oh go on
ps: In Germania se considera ca iti respecti corpul si nevoile organismului. laughing

| ღDiissyღ a răspuns:

1. Se zice besini.
2. Am o parere proasta despre ei.