| Ciprianch28 a întrebat:

Ce parere aveti despre acest banc?
Bula si cu Maria seara la culcare, Bula se tot fastacea se tot invartea in pat, se sucea cand pe o parte cand pe alta, la un moment dat Maria il intreaba pe Bula:
Da ce aI mai Bula de te tot sucesti in pat, nu poti dormi?
Fai Marie am sa ii dau maine niste bani lui Itzic si nu am de unde.
Pai suna-l ma si spune-i ca nu ai de unde sa ii dai ca sa nu mai doarma el, pune capul jos si dormi!

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Părere nulă, nu mă pasionează bancurile stupide.

| MâţulMov a răspuns:

laughing
Itzic n-o sa mai doarma, o sa se duca la politie.

| Summer5505 a răspuns:

Mda... nici macar un zambet

| NevăstuicăxD a răspuns:

E de căcat.Nici n-am zâmbit.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

straight face Imi pare rau ca am uitat sa radstraight faceSi fiind toate bancurile stupide. As putea spune ca si tu esti stupid. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu m-am prins de poanta(daca aceasta exista).

| Ciprianch28 explică:

Daca parerea ta e nula nu trebuia sa ti-o exprimi, daca e s-o luam asa toate bancurile sunt stupide, mai bine te abtineai