| xLove a întrebat:

Ce parere aveti despre asta? :)) http://monden-non-stop.blogspot.ro/......ratie.html

Ati vrea sa fie adevarat? Agrumentati!

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

NU, o fi avand el muzica care nu imi place si o fi aratant ca o fetita dar nu vreau sa fie adevarat pana la urama e un om nu e nimic bun cand moare un om mai ales daca se drogheaza.

10 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Groparii nu sunt disponibili.

| IepureleCuLopată a răspuns (pentru GroparuVesel):

Ok șefu, am înțeles, încep să sap.

apropo, bă cine te-a făcut pe tine gropar șef? Pe mine m-au făcut iepurii deci sunt iepure gropar șef cu studii superioare și 3 facultăți!

| GroparuVesel a răspuns (pentru IepureleCuLopată):

Ai o problema cu asta, iepure? Vrei sa vezi ce vine dupa moarte cu cativa ani mai devreme?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, stirea e de 2 bani, pentru ca daca se drogheaza nu inseamna ca e pe moarte.
In al 2-lea rand, numai un idiot poate sa ii doreasca moartea cuiva pe care l-a vazut numai pe net sau la TV, doar pentru ca nu ii place cum canta sau cum arata.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Poate e adevarat... Nu este bine sa te bucuri de moartea altuia fiindca ti se poate intampla.

| SlenderWomen a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Asa e nu este bine dar il detest

| MaskOfSanity a răspuns:

De ce ar trebui să mă intereseze care-i starea lui Justin Bieber? Adică, mi-e total indiferent, fie că moare, fie că trăieşte.
Şi blogul ăla e naşpa.

| Snowal15lea a răspuns:

Eeee este pe moarte am aflat ca si-a aratat popoul pe o retea de socializare, sau era si atunci fumat. Oricum aleluia, sa moara, sa moara.

| SilentSuicide a răspuns:

Hmmm poate ca sunt egoista dar ALELUIA, in sfarsit se vor vorbi si alte lucruri despre Biber in afara de muzica lui intr-un fel e alegerea lui sa se drogheze si daca moare, moare si gata in plus e viata lui dar nu-mi vine sa cred ce spun, dar este si el un om ca noi toti straight face

| calmopenmind18 a răspuns:

Nu! Din doua motive:
1. Cine stia de Michael Jackson inainte de a muri?
Foarte putini. Acum stie tot norodul. Asa ca doresc sa nu se transforme in semizeu prin moartea sa.
2. Nu pot dori moartea nimanui. Nu l-am creat eu deci nu pot sa imi doresc moartea ei.