| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile acelea care au mai multi iubiti si nu stiu pe care dintre ei sa aleaga? Adica ce vor ele de fapt? Dar barbatii care au mai multe iubite si nu stiu pe care sa aleaga? Nu ar fi mai bine ca femeile acelea nehotarate sa stea cu toti iubitii odata si barbatii aceia nehotarati sa stea cu toate iubitele odata?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

La acei ''prieteni dragi'' te referi? Tipele de genul sunt mai mult gen friendzone. Ies cu cei care arata mai bine dar cand au nevoie de ceva, ies si cu cei care nu le atrag atat de mult.
Eu personal, urasc genul asta de tipe care se cred ''perfecte''.