| Seline a întrebat:

Ce parere aveti despre barbatii care lovesc femeile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt lipsiți de caracter. Dacă vor să bată, foarte bine, dar cu cineva de teapa lor, nu cu o femeie că doar nu este ringul de bătaie al ciobanului...
Pa, pa.

18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Sa fie flagelati cu biciul ud! si apoi sare pe ei! (numa` daca nu face parte din cerintele specifice ale meniului, specific "doamnei" in cauza!).

| Razvan a răspuns:

Sunt frustratidevil

Abh
| Abh a răspuns:

De un astfel de barbat ar trebui, fetelor, sa fugiti ca de dracu!

| Vizitiul a răspuns:

Parerea mea este ca acei barbati nu stiu de ce lovesc femeile, dar femeile stiu de cehappy!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Că ar trebui închişi.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cand o relatie nu mai merge, nu trebuie sa se ajunga aici, trebuie sa se faca o discutie ca intre doi oameni civilizati daca se poate si fiecare cu drumul lui. Chiar daca sunt copii la mijloc, nu poti trai sub amenintarea pumnului, pentru ca asa va face toata viata. Eu nu stiu de ce femeile accepta asa ceva, sa fii batuta si dupa o perioada de timp sa faci dragoste cu el, fiecare are demnitatea lui si cand aceasta este calcata in picioare nu mai este cale de intoarcere. Eu sunt barbat si nu vreau sa ma laud cu calitatile mele, in casa omului se intampla multe eu am foarte multi ani da casnicie, asa sunt femeile te mai cicalesc, dar eu cand vad ca spiritele se incing, plec la plimbare, moment in care meditez la cele intamplate si chiar daca nu sunt de vina, cand ma reantorc îi cumpar o floare si totul intra in normal.

| Victoria a răspuns:

Ca nu valoreaza nimic ca persoane, ca sunt niste gunoaie cu care niciodata nu vreau sa am de-a face.

| dydy22 a răspuns:

Sunt niste lasi si mai slabi ca femeile parerea mea ca barbat scuzati-ma baieti dar asta este aadevarul

| daniDeeDee a răspuns:

Ce-o fi in capul vostru? Cum puteti sta cu cineva care va loveste? Deschideti naiba ochii, tampitelor!

Eu daca as fi in locul vostru...
-Du-te tate de unde ai iesit si lasa-ma in dracu` in pace.

Cautati un baiat care sa tina la voi, sa va respecte, sa va iubeasca, etc.

Sarbatori fericite! anyway...

| Deea a răspuns:

Aia nu se mai numesc barbati...

| coenell a răspuns (pentru Deea):

Asa cum dati voi in noi asa dam si noi in voi deea eu la coaiee va dau la coaiee si la tate

| cucu a răspuns:

Pai aia nu sunt barbati... dar din ce am citit eu aici pe site sunt foarte iubitzi ...si fetelor le place sa si`o fure pe coajaaa

| anonimmmmm a răspuns:

Exact cum face prietenul meu cu mine, iash chinui in cel mai groaznic mod, pe acesti baieti.sad

| betty17 a răspuns:

Niste lasi...

succes

| ionoion a răspuns:

Cata vreme-i cinstita ii o crima, dar daca te-a inselat in orice fel, apoi nu scapa usor.

| mada_4135 a răspuns:

Adevarati mitocani!

| askanyo_8091 a răspuns:

Nu una prea bunasad adica nu stiu sa pretuiasca frumusetea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbatii fiind superiori trebuie sa bata femeile cu biciul ud pana la noi ordine.