| moftuliki a întrebat:

Ati avut iubite sau iubiti in zodia gemeni? big grin ce parere aveti despre aceasta zodie? big grin

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Nu stiu cat real si cat imaginar cuprinde o informatie zodiacala, dar despre nativul din Gemeni se spune ca toata forta caracterului sau sta in extraordinara facultate de adaptare. N-am avut o relatie amoroasa cu vreun geaman ci doar o relatie de prietenie si pretuire reciproca.Stiu doar atat ca persoana respectiva era mobila si supla, cameleonica as spune, capabila de a se adapta oricaror situatii.Este o zodie despre care se spune ca permite nativilor sa relationeze cu usurinta si sa manifeste o curiozitate treaza, care este interesata de tot si nu se opreste la nimic.Natura duala a Geamanului ii asigura o complexitate ce trezeste interesul oricui este preocupat sa afle tainele naturii umane.Relatia cu un astfel de tip zodiacal sta permanent sub semnul ineditului, a descoperirilor incitante.

lolita
| lolita a răspuns:

Eu nu cred ca otate persoanele din zodia gemeni sunt la fel, fiecare are caracterul si personalitatea lui. eu am avut un iubit gemeni si o prietena tot gemeni, la caracter nu semanau deloc.

| Ana a răspuns:

Sunt posesivi, incapatanati happy

| sabrinutza_6804 a răspuns:

Sper sa nu ii jignesc pe cei care sunt zodia gemeni. Cunosc pe cineva care este zodia gemeni si... are devieri de comportament acum plange dupa 2sec rade

| alexflor87 a răspuns:

Eu nu stiu cum puteti crede in asa ceva. Serios acum. Sunt atatea persoane in zodia asta, cum pot fi toate la fel? Sau cum li se poate intampla tuturor aceleasi lucruri in aceeasi zi, cum zice horoscopul. Astea sunt niste aberatii. Fiecare om este creat altfel, are alt caracter, cursul vietii fiecaruia este altfel. Nu mai credeti in prostii de astea.La mine in casa suntem 3 in zodia fecioara, fiecare este altfel si ni se intampla diferite lucruri in fiecare zi la fiecare.Nu suntem la fel.Nu va mai ghidati viata dupa astfel de lucruri.

| gloria a răspuns:

Eu sunt geamanabig grin si am si sora geamanabig grin si am avut iubit in gemeni happyne iubeam mult si ne asemanam si mai mult insa ceva nu a mers nu stiu ce anume dar ne-am despartitsad

| andreutza94 a răspuns:

Eu sunt zodia gemeni, si da, am avut un iubit tot in zodia gemeni. Desi se spune ca gemenii sunt compatibili, in cazul meu nu a fost asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt geaman. ce vrei sa stii? traiesc cu rac de 20 de ani, am doi baieti de 19-17 ani si o fata de 9 ani.ne iubim ca la inceput, si sper sa fim impreuna pana moartea ne va desparti.