| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile care vor sa-si manace placenta dupa nastere! Cica e plina de proteine si alte rahaturi! Eu cred ca sunt femei tampite cele care fac asa ceva!

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Poate arata altfel dupa ce o gatesti...
Ce parere ai?
http://www.youtube.com/watch?v=6ceBxQSRLrg&feature=related

16 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Draga mea, cand am vazut aceasta intrebare (tocmai mancam) mintea mea a luat-o razna capatand diferite imagini create de acel fenomen numit imaginatie si am scapat bunatate de mancare pe jos.Multumesc!

| Bogdanux a răspuns:

Din acest moment, nu-mi mai simt stomacul.Cred ca a luat-o la fuga. 0_0

| MasterOfDisaster a răspuns:

Uch.exista femei din alea? probabil sunt din china.
stiai ca, chinezii mananca supa de avorton? am vazut si poze.-_-

| MasterOfDisaster a răspuns:

@fetitaCUMistourile
ok,dar de carnea din excremente (inventata tot de chinezi) ai auzit?

| DaVà a răspuns:

Ce e aia placentă?

| DaVà a răspuns:

Si...ce e aia placentă?

| Șâret a răspuns:

@comeandtellmesomething: nu-i nimic, fetitacumistourile se oferă să-ți doneze prima ei placentă.
Te invidiez pentru acel prânz plin de vitamine și proteine pe care-l vei avea...

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Canibalele dracu'!

| fetitaCUPiscoturile explică:

@Dava daca te gandesti la placinta tongue pune-ti pofta in cui.

@Masterofdisaster : Pana sa citesc stirea ca se mananca avortoni citisem ca se mananca carne de vitel nefatat si deja mi se parea foarte ciudat si bolnav, pe urma am citit de avortoni, nu ma mai surprins nimic tongue

| AikkoxD a răspuns:

Dash, frate mâncam. http://www.myfacewhen.com/166/

| totGumã a răspuns:

Ce e aia plancenta?
*cauta pe net*
aaaaa,balonu ala in care creste plodu in burta?

Mda, iach, scarbos!

| totGumã a răspuns:

Da in balonu' ala nu s.a **** bebelusu?

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Hail Xenu!

| smaty a răspuns:

Pisicile mananca placentele dupa ce nasc, la fel si cainii. in concluzie, cele care fac asa ceva sunt niste animale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu? Tu ce părere ai!

Acum, serios, vezi unde și ce semn de punctuație pui._.

| Birjaru a răspuns:

Scarbos la prima vedere, da imi place ca se dedeau la acte ciudate, semn ca sunt sanse mai mari sa faca lucruri kinki decat alea care nu-si mananca nimica.