| userul7200 a întrebat:

Ce parere aveti despre generatia "feizbuc", Junimea cu faimosul "csfncsf" si glumele atat de bune incat te saturi, si nu in ultimul rand acei copii de 8-13 ani care vor sa devina "gaimeri" si "wlogãri"? big grin

5 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Generația Facebook este o realitate,acum, toată lumea încearcă să se afirme, din păcate, virtual.
Cred că mania asta va dispărea peste câțiva ani, până atunci, Dumnezeu să le lumineze mințile laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Sincer? Nu ma incalzeste cu nimic. Imi pare rau pentru toata generatia. In loc sa isi traiasca copilaria, copiii stau mai mult de 12 ore in fata calculatorului. E destul de trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci eu m-am saturat de tot de ei si de Junimea lor

| NotMyFault a răspuns:

Mi-a cam sila de toti pruncii care considera ca daca ai cont pe Facebook esti cineva. Se insala mai mult decat isi pot imagina, dar nu imi pasa. Ei isi irosesc vietile, nu eu.

| NeeSan a răspuns:

Ii sustin din toata inima!