| xjustfearless a întrebat:

Ce parere aveti despre faimosul justin bieber?

12 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Imi place cum canta dar nu sunt una dintre fanele innebunite care il adora. si nici nu cred ca e adevarat. e doar un capriciu trecator. cand o sa creasca o sa uite de el si de melodiile lui

| DEBrown a răspuns:

As avea o parere mare despre el, dar ca sa iti zic pe scurt: E de rahat!

| Ѵαмριяɛ a răspuns:

Cum as mai spus cand l-as vedea as voma pe el

Răspuns utilizator avertizat
| FreakyFred a răspuns:

Eu unul nu pot sa-l suport pe "faimosul" justin bieber!

| ZOON a răspuns:

Pai din cate stiu eu adolescentele sunt innebunite dupa el unde merg aud justin bieber in sus justin bieber in sus din eu sincer tinand cont ca sunt baiat imi place cum se imbraca si miscarile doar atat desi am vazut multa lume pe youtube care il urasc de moarte si stiu si de ce probabil e invidie asta vine din partea baietilor care nu pot iesi cu o fata deoarece ea e inebunita dupa bieber oricum din cate vad eu el urca in top cu viteza sa speram ca va ramane acolo pentru ca merita bye

| eu_4591 a răspuns:

E un mare rahat.

| Tp42 a răspuns:

Pai e dragut si canta bine, dar sincer fetele sunt muult prea innebunite dupa el. :dhee hee

| lulu_1818 a răspuns:

Eu as inlocui cuvantul,, faimos,, cu,, gay,, ...nu imi pasa de parerea ta dar eu sincer il uraschappy. \m/\m/\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Justin Bieber este cel mai frumos cantaret.Il iubesc asa de mult incat nici nu-ti in chipui. Public acest minunat complinet pentru Justin.Cu dragoste, Teodora

| christina_7091 a răspuns:

Dupa parerea mea, este fff ok. multi spun chestii urate despre el, cred ca datorita invidieiwinking

si app, mhn24deSarbatori, nu are de unde sa stielaughing
Adica, wtf, nu e din Romania tongue tu stii cuvinte specifice tarii lui?
ma indoiesc de faptul ca stii pra multe, sincerwinking

In concuzie, abtine. te

| WildChild35 a răspuns:

E un poponaut infect care canta muzica comerciala. De asta are multe fane. Poveste incheiata, prea mult tam tam pe subiectu asta.Cum a venit intr-un an o sa si plece...