| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre copii hiperactivi? Acei copii care despre care se spune ca au venit sa schimbe lumea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai sincer mi se cam rupe in doua,ca sa nu spun ca-mi lacrimeaza, cand aud pe cate cineva spunand despre propria odrasla; vaaai are o personalitateee? vai are o energieeee, vaaaii am un copil minuneeee.vaiii ce lume proasta. parerea mea.si am cativa copii crescuti, in afara de cei trei ai mei.da, pot spune ca nu ma sant copii ca ei pe fata pamantului.sant unici.sant extraordinari.sant mirifici.sant,oameni ca mine si ca tine.

9 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Eu am ADHD, și vreau să schimb opțiunea de minute la cartela mea de Orange.

| DorelSudoru a răspuns:

Sa schimbe lumealaughinglaughingrolling on the floorrolling on the floorHai las-o asa...ce treaba au copii hiperactivi cu scimbatu lumi...straight facestraight facestraight face

| Skylar a răspuns:

Si cine mai precis a zis asta?

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Sa inteleg ca nimeni nu crede in acele suflete speciale.ma gandeam la copii de indigo si cei de cristal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copiii hiperactivi nu au venit sa schimbe lumea dragul meu. Ei s-au nascut, ca si noi toti, si au mici probleme de comportament (datorate fie unor dezechilibre un secretia de neurotransmitarori din creier, fie datorita unei istorii psihice cu o anumita veriga slaba). Sa lasam deoparte toate balariile religioase cu schimbatul lumii pentru ca astea sunt pure mituri...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copii hiperactivi=copii care au foarte multa energie.Nu am nicio parere despre ei laughing

| EyesSad17 a răspuns:

Cum pot schimba ei lumea?
o intrebare banala! nu cred ca nu mai ei pot schimba lumea toti ar trebui sa fim mai optimisti, mai buni, corecti si sa ne bucuram de ce avem Acum poate cititi dar ganditi-va ca viata nu duce la bani bani si iar bani! Hai sa lasam la o parte mass media si sa ne bucuram de natura pe care ne a oferit Dumnezeu ca de aceea avem doar o viata nu copiii hiperactiv pot salva ci noi toti puteam schimba lumea Hai sa facem un viitor mai bun si pentru alti si sa ne respectam unul pe celalat

Răspuns utilizator avertizat
| DerFinne a răspuns:

Lasa-ma sa-ti raspund la o intrebare tot cu o intrebare... de ce esti asa vulgara thinking