| ✿puffa✿ a întrebat:

Ce parere avetzy:
Exista spirite sau fenomene stranii?
A si puteti sa imi ziceti si mie seriale in genu(in afara de mesaje de dincolo si fenomene stranii)
Oricum eu inclin sa credhappy

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu ti-as recomanda filmul ''Ghost'' e superb, filmul meu preferat un film SF dar in acelasi timp un film de dragoste! Impresionant! CUm iubirea dintre o fata si un baiat rezista si dincolo de moarte iar el o iubesste in ciuda faptului ca nu mai e pe lume, e minunat niste scene care te fac sa-ti dea lacrimile la un moment dat, cand vezi ce scurta e viata si iubirea e cel mai minunat lucru, daca nu pretuim iubirea cuiva dincolo de moarte va fi prea prea tarziu!

| Clever a răspuns:

Bineinteles ca exista, exact asa cum si Mos Craciun existabig grin

Răspuns utilizator avertizat
| miamouse a răspuns:

Si eu cred in paranormal sincer...Eu ma uit destul de des pe AXN Sci-Fi si pe Hallmark la "Mediumul" :X
Apropo:Fan inrait Mesaje de Dincolo+Fenomene Stranii, bate palmawinking

| daniela_9291 a răspuns:

Pai nu stiu, eu nu cred dar sincer mi-e km frica cand aud despre fenomene deastea.Intr-o ora de engleza am discutat numai despre fenomene de genul acesta si profesoara mea crede in aceste lucruri si ne-a povestit diferite intamplari pe care le-a citit in carti vechi. O sa iti povestesc si eu o intamplare pe care ne-a spus-o profesoara mea.La ora 00:00 o persoana se pieptana cu o lumanare in mana si uitandu-se in oglinda si atunci a aparut "cel rau" si acel om a fost blestemat.Eu sincer nu cred dar...sunt si persoane care cred si nu le judec.Ma uit mereu la seriale si filme de genul mesaje de dincolo si fenomene straniiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SuperNatural-Aventuri din lumea intunericului, e super serialul mai bun decat "Mesaje de dincolo" sau "Fenomene stranii".
Si actorii:>http://unduetreblog.files.wordpress.com/2009/08/supernatural1.jpg

| miky_6865 a răspuns:

Uite, daca vreti ma credeti daca nu nu ma credeti
era o zi de vara aveam 12 ani si am spus,, mama daca vrei sa ma ajuti...eu in seara asta voi face spiritism''si pana la urma mama si-a dat seama ca nu ma poate opri
eu de mica iubesc stiintele oculte
am facut spiritism si a dat roade
cu ajutorul internetului am gasit fornule si am aflat cu se face
timp de un am ma simteam posedata
dupa vreo 3 luni din acel an ma controlau
mama si eu, tata si fratele meu am mers in grecia la verisori
eu am inceput sa ma portam foarte ciudat
si ma-u dus la o manastire si un proat nu stiu cum sa spun ca asta mi-a povestit mama eu eram parca inconstienta si cand preotul a inceput sa spuna o rugaciune eu am inceput sa tip si era ft cidat
eu cred in spirite si stiu ca exista si acum am 15 ani si vreau sa fac din nou atunci am aflat multe lucruri si parca ma rugam cand faceam acest lucru
daca vreti sa incercati messul meu este loveeiris@yahoo.com
ma rog e al very mele dar ea nu-l mai foloseste si m-a lasat pe mine

auziti voi va uitatzi la fenomene stranii pe discoveri? daca da povesti-mi un episod plzzzzzzzz