| patriccccia a întrebat:

Heyy TPU vreau sa va intreb si eu ceva. Voi credeti in fantome, sau chestii de genu : dupa moarte raman spirite si nu isi gasesc pacea sufleteasca ...sau asa? Va`ti uitat vreodata la fenomene stranii? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| xt0Xic a răspuns:

M'am uitat, si eu cred in asa ceva, de exemplu, daca cineva moare intr'un accident sau omorat, se spune ca daca are numarul pacatelor egal cu al faptelor bune ramane intre timp si spatiu si nu isi pot gasi pacea sufleteasca, in rest este normal, doar ca ceea ce este la Fenomene Stranii. acolo chiar sunt numai facaturi, sunt niste episoade foarte bine editate, si cei de acolo [actorii] am vazut ca sunt aceeasi in mai multe episoade oh go on ceea ce e clar.

Bafta.

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh,dragut,eu nu pot ADORMI daca nu ma uit pe ID (e un post)
Pe care vad numai despre paranormal,crime, si etcbig grin
care are chef sa vorbeasca despre asta, dati-mi idd pe mesaj privat devil

| patriccccia explică (pentru Liviu):

Si mie imi plac filmele sau documentarele cu crime si paranormal :X:X:X

| Liviu a răspuns (pentru patriccccia):

Dragut,daca vrei sa vorbim lasa-mi idd tau in privat big grin

| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

Da, eu una cred în fantome sau spirite şi mă uit la Fenomene stranii, doar că trebuie să gândeşti logic uneori. Şd
sper că te+am sjutat. La revedere.

| IngerashulmeuEdy a răspuns:

Mda.pai nu stiu ce sa cred (exista sau nu), dar da, m-am uitat de cateva ori la fenomene stranii, dar imi era foarte frica. Cum zice ZuuZyYyYyz "Nu cred, dar imi este frica" laughing.Tu crezi?

| patriccccia explică (pentru IngerashulmeuEdy):

Pai eu nu stiu ce sa cred laughing). Adica si la Fenomene Stranii mi se pare ciudat ca oamenii isi aleg o casa dupa aia incep sa aud zgomote cheama un medium sau un preot si totul se rezolva sau se muta thinking Va-ti uitat aseara?laughing :-s

| patriccccia explică (pentru IngerashulmeuEdy):

Da mie a inceput sa nu mai imi fie frica.ma uit asa sa vad ce episoade mai sunt noi laughing ca pe toate le-am vazutbatting eyelashes

| Cristina45 a răspuns:

Eu nu cred si eu cred ca emisiunea fenomene stranii este o facatura, nu cred nimic din ea

| ZuuZyYyYyZ a răspuns:

Eu ma uit la fenomene stranii in fiecare vineri. si ma sperii laughing)) si mie fica sa merg pana pe hol :-ss rolling on the floor eu nu cred. ( dar imi este frica laughing )

| Ciocolataaaa a răspuns (pentru ZuuZyYyYyZ):

laughing same here
odata imi faceam baie si mi=-am amintit de o faza si am chemat-o pe maikmea sa stea langa mine ca mi-era frica si s-a mai luat si curentul

| CosteaCristian a răspuns:

Eu cred in fantome, apropo la ce ora incepepe aia cu fenomene stranii spuneti-mi va rog