| badgirl6869 a întrebat:

Ce ai face daca fostul tau prieten(fosta ta prietena) s-ar combina cu cea mai buna prietena a ta(cel mai bun prieten al tau)?

Răspuns Câştigător
| LaRiiuU a răspuns:

Pai in caz ca tu mai simti ceva pentru fostul eu cred ca ar trebui sa vorbesti cu prietena ta si sa-i spui daca chiar vrea sa stea cu el pentru ca tine la el.sau doar ca sa treaca timpu. in functie de raspunsul ei ar trebui sa-i zici ca te-ar deranja s-ai vezi impreuna si sa-ti respecte decizia, asa cum si tu trebuie sa-i respecti decizia in caz ca decide sa ramana cu elhappy...parerea mea este ca daca ti-e prietena cu adevarat va stii ce sa faca pentru ca prietena e pentru toata viata, in schimb baieti vin si se duc.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu n-as face nimic, o chestie ramane clara eu cu cine am fost inainte nu mai vreau sa vad acea persoana in ochii mei niciodata, si daca prietenul meu s-ar baga pe fir cu fosta nu as avea nimic cu el i-as spune doar ca in preajma mea sa nu o vad cu respectiva si sa nu imi zica nimic despre relatia lor.

| andreeutzaa a răspuns:

Pai nu as mai face nimic.Fostul e fost deci cand v-ati lasat ati decis sa aveti vieti separate.Acum el e liber sa faca ce vrea si prietena ta la fel pentru ca oricum el numai sta cu tine.Deci ar trebui sa treci peste.

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Am patit`o!laughing
m`am simtit groaznic`!
si m`am certat cu asa zisa mia prietena`!
dar dupa ce s`a desp de el s`i-a cerut scuze de la mine. si a zis ca a fost putin cam cu*va la faza aia`!oh go on`laughing
in fine`!
da`i pace`! sa` fie cu el`! dar n`o mai baga in seama asa cum o bagai pana acum`! o sa regrete ea mai tz`! nu s`a marita hapt` amu`!oh go on