| Eroare404 a întrebat:

Ce repede trece timpul! Putem sa facem ceva sa-l oprim?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Timpul nu exista simplu, nu trece nimic, nu vine nimic, totul e o iluzie atat

| RebecaTheNinjaGirl a răspuns (pentru RAY):

Cum a fost timpul in care citeam ce ai scris si dupa m-am gandit la ce am citit eu si dupa am scris ce scriu acum, iar dupa ma gandesc la faptul ca am scris ce am citit si ce am scris, apoi ma gandesc la ce am scris laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Putem face ceva sa oprim timpul nostru...

| Doub a răspuns:

Îl legăm cu sfoara şi îl băgăm în subsol, în lada aia frigorifică cu culori frumoase.

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai nu. Putem doar sa traim fiecare moment la maxim si sa ne bucuram de timp oricat de repede ar trece!

| MysteriousCat a răspuns:

Daca mananc pereti si ma dau cu capul de sapun functioneaza.