| yoshiXD a întrebat:

Ce specimene de copii inteligenti, mai nou ai status surpriza.
voua vi s-a schimbat statusul de la mess, daca da in care?

27 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Pai...

"sunt o pasarica suava"
"sunt p**dos rau:X:X"
"sunt cel mai p**dos:X:X"
"sunt p**da rau:X:X:X:"

Si asta datorita suavei si senzualei de Clannad.

Răspuns utilizator avertizat
| Bogdanux a răspuns (pentru Clannad):

Chiar sunt modest de felul meu.

Răspuns utilizator avertizat
| Kazimir a răspuns:

Ceva gen: afjasalgfaskgaks. Eram plecat de acasă și m-am trezit cu el... și cu un add de la cineva care îmi tot oferea un fișier. Meh nu se pricep deloc.

| Musique a răspuns:

Mai terminati ma cu statusurile astea, e isterie. primesc mesuri din 5 in 5 minute cu hackarii lor cu tot!
*mi-a pus unul, odata "ma numesc musilica"*
http://i.imgur.com/C3c1v.jpg ce spuneam? *ca sa nu moara lumea proasta, v-am dat si site-ul ala*

| LoL a răspuns:

Pai o colega s-a trezit cu statusul: Sug p**** deci exist!

| Pralină a răspuns:

Neaah, n-au indraznit.
In schimb, aseara toti care i-am avut online in lista de mess
au capatat, asa, din ceruri, cate un status "sukar"

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Mda...
Scria ceva de genu " Te iubesc :X "

| Holocaust a răspuns:

"Mă piș în veioză."Asta avea o colega aseara la status.
Și eu am primit add de la cineva care trimitea un fișier, mare lucru n-am înțeles. -_-
Mi se pare o prostie.Trebuie sa stau sa ma uit la status din minut in minut.

| Cristianne a răspuns:

Uhh,intru și eu pe mess să văd ce am.:3

| Cristianne a răspuns:

Încă nu...

| TheScamy a răspuns:

Da,am primit.Ciudat a fost cand mi-a zis DaVa ca "ma fac de ras" nu stiam despre ce vorbeste asa ca am deschis messengerul.Si ce sa vezi? Aveam la status "I love cocks" si a doua oara"Sug-1leu tura"straight faceSi am primit de doua ori un link dar nu l-am deschis.

| Șosețică a răspuns:

Sunt o cur*a si am vibrator straight face asa aveam eu...

| Mary24 a răspuns:

Pai ieri ma fu*u* unu la nervi cu status-urile lui dar am avut noroc ca nu mi-a scris ceva urat, si am rezolvat problema pe calcuulatorul lui soramea si azi inca una imi scria numele la av cand stateam cu soramea si ne holbam la un film...ma cam enerveaza status-urile astea dar...vad ca nu mai pune nimeni dupa ce am pus pe toti la igg scuze de greseli:]

| metehne a răspuns:

In mod surprinzator, NU.

| yoshiXD explică (pentru metehne):

Mai bine

| metehne a răspuns (pentru yoshiXD):

Da, insa multi prieteni au patit chesti asta straight face.

| yoshiXD explică (pentru metehne):

TU urmezi ai grija... O_O

| metehne a răspuns (pentru yoshiXD):

NU b-). Am setat astfel incat sa nu am parte de asemenea accidente nefericitehee hee.

| Redbulă a răspuns:

,,ma pis´´ ---> astia cred ca chestia asta-i amuzanta?

| Yummi a răspuns:

Da am primitstraight face, faza e ca prostu s-a dat de gol (mi-a pus la status: Te castrez gurita by agent) rolling on the floor))) [ew cunoscand baiatul(un dobitoc de 10 ani fara ocupatie)]

| yoshiXD explică (pentru Yummi):

Copii distrusi...

| Yummi a răspuns (pentru yoshiXD):

Asa se pare.straight face

| ILoveMyBed a răspuns:

Da, sa s*g **** unui coleg, am stst aseara si ma holbam ca proasta daca mi se mai schimba status-ul.

| Ovidiutz a răspuns:

Da. aveam "pisoi te iubesc" si m-am trezit cu "pisoi divortam!" rolling on the floor bine ca n-a vazut

| MareSukarimeSuspendata a răspuns:

Saracilooooor