| Te besk a întrebat:

Ce spuneti? Am auzit de multe ori de la mai multe persoana ca nu "2012" va veni sfarsitul lumii. Voi credeti? Este adevarat?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Daca sfarsitul lumii implica sfarsitul prostiei eu una sunt gata sa ma sacrific. Dar sarmanul Albert odinneasca-se in pace sufletul sau zicea ca prostia e infinita asa e ca e cam ingrijoratoare treaba
Eu cred ca mayasii au incurcat borcanele si au cam facut cam multe inmuliri.Pai nu ma intalnesc eu cu un mayas maine sa ii dau niste ciomege in cap?thinking
Pai cum mai stresati voi atata lume cu sfarsitul asta?happy

| Hombre a răspuns:

De la mine nu vei auzi.

| Betty a răspuns:

Sigur ca va fi! la fel ca si in 2000 laughing oh te rog, sper ca nu crezi prostia asta cu 2012oh go on... abia astept sa vina anul asta sa vezi cati oameni o sa creada ca nu mai au mult de traitlaughing sau sa vad stirile stupide de pe otv gen "mai avem de trait 48 de ore" sau "au mai ramas 24 de ore, ce veti face in ultima zi a vietii voastre?" o da! va fi amuzant, si in acelasi timp penibiloh go on

| georgesur a răspuns:

Eu cred ca va fi la finele lui 2010winking
De aceea fetelor sariti pe cai mari! thumbs up

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce crezi asta, oare pentru ca Traian Basescu isi termina mandatul...laughing. Bine glumeam, nu, nu cred ca va fi sfarsitul lumii, nu in 2012, cred ca daca va fi, v-a fii atunci cand resursele naturale v-or disparea definitiv iar viata pe pamant nu v-a mai fii.Deci din punctul meu de vedere stai linistita ce va fi v-a fii si Dumnezeu nu ne da niciodata mai mult decat putem duce...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu andreea.va veni.va fi teribil sfarsitul lumii.pentru unii. da tu esti credincioasa nu-i asa? pai tu scapi doar cu o mustrare verbala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz. In mod cercet 2012 va fi un an normal in care Basescu va pune punct mandatului sau sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am citit in biblie ca nu stie decat Dumnezeu cand va veni sfarsitul lumii dar cu siguranta atunci va fi o ploaie de foc.