| YepIsSuspended a întrebat:

Ce super-puteri ati vrea sa >aveti?:

Răspuns Câştigător
| Bizzareq1 a răspuns:

As vrea sa pot zbura.as vrea sa pot sa ma fac invizibilalaughingce ciudat

12 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

Sa creez pizza cu rahat cu ochii!(idee de moment, revin mai tarziu)

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Sa pot afla cine si de ce mama masii mi-a raportat o intrebare

Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

1.Invizibilatate
2. puterea de a putea zbura
3.sa nu imi fie frica nimic
si ultima...*bat tobele*... puterea convingeriiwinking

| OMarmotaO a răspuns:

Telepatie (la teste imi doresc cel mai mult), telechnezie (cand imi e foarte lene sa imi aduc apa sau alte cele) si sa zbor (preferata mea)

| BabalGam a răspuns:

Puterea convingerii
... Da-mi o fundita hypnotized

P. S [daca nu merge hypnotized atunci cauta semnul hypnotized pe messwinking ]

| buubi a răspuns:

Sa citesc ganduri

| Th3eo a răspuns:

Sa citesc gandurile oamenilor sau sa zbor

| Noonee a răspuns:

Cel mai bine -> sa opresc timpu` in loc de cate ori vreau.Mai exact sa stapanesc timpul. smug As putea face orice, nu credeti? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa pot scoate flacari pe fund

| timiHash a răspuns:

As vrea o putere secreta, si sa mi se spuna PedoBoy love struck

| HeartBeat_2094 a răspuns:

Pff sa fiu invizibila devil sa vad ce face prietenul meu waiting al dracul. tu smug?