| Antrax a întrebat:

Ce puteri supranaturale ati vrea sa aveti?

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Felicitari pentru intrebarehee hee
cred ca as vrea sa citesc ganduri

143 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sa stiu ce gandesc oamenii si sa prezic viitorullove struck
Inca cevabig grin Sa zbor happy

nony
| nony a răspuns:

Nu as vrea sa citesc gandurile oamenilor, ca este foaaaarte plictisitor, nu vreau sa ma teleportez.ca acolo pot sa ajung si cu altceva. iar e plictisitor. dar cel mai mult as vrea sa transform apa in berewinking.prietenii stiu de ce.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Puterile lui Sailor Moon laughing

| inna a răspuns:

As vrea sa pot sa ma teleportez love struck

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sa vindec.
Sau. creierul meu sa fie o matrita de facut bani. Si cand vad preturi, sa mi se inmulteasca banii in portmoneu!

| ViVi a răspuns:

Puterea de a fi invizibila laughing ce glume as face...ar fi cred ca cea mai mare putere eu asa cred poti sa faci orice fara sa te vada cineva si as scapa de ochi rautaciosi care se uita spre mine mai ales adolescentii de varsta mealaughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Sa vad viitorul.

| Cryssy a răspuns:

Draguta intrebare..pai as vrea sa....citesc gandurile....cred big grin

| Ralux a răspuns:

Ohooo...
Let's beginsmug:
Sa pot sa vindec bolile oamenilor, sa controlez lumea(adica sa ii bag pe aia rai la inchisoare, sa fie pace, sa nu mai existe saracie, certuri etc. smug ), sa citesc gandurile oamenilor, sa pot sa opresc timpul in loc, sa pot vorbi cu animalele, sa fiu invizibila, sa controlez lucrurile cu mintea sau cu mana, si...

SA pot fi insasi focul, apa, aerul, fulgerul si tunetul si pamantulhappy.

| Elly4all a răspuns:

Sa vorbesc cu animalele, sa zbor, sa ma teleportez, sa scuip foc si ghetalaughing.sa fiu nvizibila.:X.multe altele pe care noi visam sa le avem dar nikiodata nu le vom putea dobandisad

| alexdop21 a răspuns:

Oooo imaginatia zburda acum, sa pot citi gandurile in primul rand, sa fiu invizibil, sa pot zbura, sa pot gandii cu 50% din capacitatea creierului, si sa fiu cel mai rapid din lume big grin

| danutza a răspuns:

Poi daca as putea as vrea sa pot vindeca oamenii de boli

| DonGiovanni a răspuns:

Sa ma teleportez, sa pot sa ma fac invizibil si sa citesc ganduri

| adee_4040 a răspuns:

As vrea sa zbor

| death a răspuns:

Să pot să fiu în acelaşi timp în foarte multe locuri diferite. S-a terminoiu cu alergătura dintr-un loc în altul sau cu necesitatea de a mă împărţi între diverse activităţibig grin

| buburuzaucigasa a răspuns:

Să pot auzii tot ce gandesc baietii!

| Gexu a răspuns:

Sa...thinking sa.thinking ee secret ramane doar pentru minewinking laughing pai nu stiu sa ma fac invizibila :d

| Rihanna18 a răspuns:

As vrea sa zbor:X

| YLLL a răspuns:

Să ma teleportez:X

| Lary a răspuns:

Sa citesc ganduri:Xsi sa vorbesc cu animalele:X

| Delisha a răspuns:

Sa zbor si sa devin invizibilatongue

| daddy a răspuns:

Sa levitez smug

| annda a răspuns:

Nu as vrea sa citesc gandurile oamenilor ca sigur m-as speria. Dar mi-ar place sa pot zbura. laughing)

| AlliCe a răspuns:

De cand eram mica ma intrebam cum ar fi sa ma teleportez in trecut si in viitor. Si asta pentru a-mi schimba destinul meu si a celor din jur.

| gossipgirl a răspuns:

Sa ma teleportez...sa fiu invizibila...sa-i ajut pe cei din tarile slab dezvoltate...sa ma degizez(adica sa ma transform in Colin Farrell sau Ciara si sa merg pe strada asa laughing :X) ...sa fie mai multe persoane de-ale mele si fiecare sa mearga in cate un loc (in cazul in care trebuie` sa onorez mai multe intalniri laughinghee hee tongue ...sa fac unele persoane sa gandeasca si sa actioneze cum zic eu laughing)

Ce naiba tot visam ma?:O:O Come back to reality!

| DeeDee_1261 a răspuns:

Sa citesc gandurile si sa pot afla totul inainte...Adica sa poth afla ce cred prietenii cu adevarath despre mine... Ce crede prietenul meu... Ce ganduri are...love struck

| PieceSign94 a răspuns:

Telekinezie.

| I'm just me a răspuns:

Nici una. ma multumesc cu ce ambig grin

| alice_6789 a răspuns:

Sa citesc gandurile oamenilor, sa vorbesc cu animalele si sa pot emite o stare de liniste asupra oamenilor care sunt tensionati