| rockerita39 a întrebat:

Ce superputeri v-ar placea sa aveti si la ce le-ati folosi?big grin

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Mi-ar placea sa vad prin lucruri...sau prin haine

| Bogdanux a răspuns:

Sa vad prin lucruri si sa citesc gandurile.

| LoL a răspuns:

Sa controlez mintile oamenilor devil sau sa pot citi mintile oamenilor

| ViezurE a răspuns:

Să fiu Hitler cu tot cu armate.

| bogdan324 a răspuns (pentru ViezurE):

Si eu tot dorinta asta o aveam doar ca vreau puterile aluia din video, eram mai tare decat hitler cu armata lui

| lalalalallll a răspuns:

Să văd prin lucruri.
Să mă camuflez.
Să zbor.

| lalalalallll a răspuns:

Stai așa! Sunt vampir, pot să zbor!

| Dumnezău a răspuns:

1.Drept de viata si moarte asupra fiecarui om de pe Pamant, in parte
2.Controlul asupra gandurilor ceilalti
3.Un harem.Sunt modest, ma multumesc cu 5-6000 de bunaciuni!

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Idem @LoL.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| CrowUp a răspuns:

Sa controlez oamenii muahahahaha

| bogdan324 a răspuns:

Sa am puterile lu asta din video
http://www.youtube.com/watch?v=hrkAiOYnRbQ
si ca folosinta, eliminam rasa tiganeasca(si pe gaystin gayber)

| ROCKERforever14 a răspuns:

Sa citesc ginduri sa intruu in ce corp vreau sa vad prin orice sa pot zbura si l-as folosi sa ma rid de ceilalti inamici si sa controlez oameni ar fi tare de tot