| NothingImportant200 a întrebat:

Ce tampenii faceti pe la scoala? Dar acasa? Dar cand erati mici? Cine ma face sa rad primeste fundoooooi!

Răspuns Câştigător
| ღm0tzataaღ a răspuns:

Pai la scoala de 1 aprilie ne-am strans vreo 100 sau mai multi elevi si am facut un lant unman si am plecat de nebuni o ora prin oras...am aparut si in ziarhee hee

cand eram mik am plecat fara sa spunem nimanui prin satul buniciilor, sau cand aveam trei ani am lut o cana de apa si am aruncat-o toata pe becul incins de la lampa si am facut poc becul,

sau am spalat televizorul cu apa prin spate pe al fire ca cica o ajut pe mama da defpat eu am stricat televizorullaughinglaughing

sau era sa dau foc la casa bunicii cu varul meu ca am pus un animal pe soba si ala a luat foclaughing[bine ca aveam o cand cu apa in camera si am aruncat-o si sa stis focul, noi eram singuri atunci in casahee hee]...

sau m-am ascuns cu varul meu in copac si il tot stigam pe tata si el nu vedea unde suntem si ne tot strigalaughing...si nu stiu mai multe da nu imi mai amintesclaughing

5 răspunsuri:
| mary a răspuns:

La scoala tot de 1 aprilie laughing am planuit sa o speriem pe profa de chimie. se sunase si noi ca de obicei asteptam la usa (copii retardati) cand vine profa eu dau sa lesin. de unde? ca stateam chiar langa clanta usii iar in loc sa "lesin" m-am dat cu capul din greseala de clanta. dar tot am speriat-o. a inceput sa tipe ca nebuna pe hol:"aoleu ce ai patit"? dupa un timp ma trezesc si eu cu cucuiul (scuzati cacofonia) si-i spun razand "ha ha ha pacaleala de 1 aprilie"

acasa. hmmm...sunt mult mai multe. una dintre ele este ca am vopsit exteriorul casei (proaspat varuit cu alb) cu vopsea verde... a trebuit mama sa dea din nou in mai multe straturi)

| T30D0RA a răspuns:

In liceu (clasa a IX-a), am avut un profesor de logica batran si bolnav (ceva cu spatele avea si mergea mai cocosat). El obisnuia ca in fiecare ora sa predea si ora urmatoare sa ne asculte (pe cativa dintre noi). Noi, colegii, am aflat de la clasele mai mari ca ei scriau pe tabla lectia si cand venea momentul sa ii asculte, elevii citeau de pe tabla. Normal ca si noi am facut la fel si ne dadea 8 si 9, niciodata 10. laughing

| purpleice a răspuns:

Pai la scoala, nu fac f multe tampenii, mai fac si eu da mai rar.eu mai mult stau privesc si rad de ce fac colegii mei.de ex, eram in clasa, si colegii mei se jucau c o chestie o aruncau de la unu la altu, iar un alt coleg isi luase o cafea si se asezase frumos in banca sa o bea.in acest timp unul din colegi a aruncat din greseala cu mingiuta in paharul colegului, si l-a varsta pe el, se murdarise din cap in picoare, cred ca am ras vreo 5 minute, nu puteam sa ma opresc rolling on the floor laughing. acasa i-am facut o farsa lu sora mea acu o luna, imi pusesem pe telefon o melodie dintr-un film horror, si il ascunsesem undeva la mine in camera.am pus-o pe mama sa ma sune, si sora mea s-a speriat ca nu stia de unde vine, am ras de ma durea burta, pana la urma a descoperit ce era. cand eram mica faceam tot felul de prostii, imi speriam parintii, le puneam piedica, imi eneravm sora, spargeam bibelouri, am dat cu telefonul fix de pamant si bineinteles ca s-a spart laughing, si multe altele, nu-mi mai amintesc acum.rolling on the floor

| BughY a răspuns:

La scoal ade 1 aprilia am scos tot din clasa banci usa tabal si am facut ore pe hol

acasa jucam afara ascuns si langa mine ii o casa parasita acolo neam ascuns toti unu se tine de horn alti pe garaj si langa sta unu si ala o chemat politia astia repede or pornit scuterel si or plecat eram pe strada principala acolo ii un magazin la botu calului si ne strangem si acolo acolo am plecat si cand neam intors inapoi era duba cu jandarmerie unde jucasem noi ascuns am fugit creca reo 2 ore

funda?

| DarkSunshiine a răspuns:

La scoala tot de 1 aprilielaughingtoata cls am vrut sa speriem fiecare profa din scoala(ce sa faci copii retardatilaughing)in timpul orelor nu venise profa asa ca ne-am dus pe ascuns in cancelarie si acolo erau adunai cu totii cu spatele spre usa asa ca am intrat tarandune pe jos sa nu ne vada, ne-am asezat fiecare sub masa cate unu la fiecare profesor si cand sa termina sedinta... i-am ras depicioare urland si i-am bagat ion sperieti de s-a auzit pana la ulimu etajlaughing)))dar bineinteles cate o pedeapsa de fiecare trebuia sa primimlaughing))