| вυттєяƒℓу a întrebat:

Ce tampenii ati facut cand erati la scoala?

Răspuns Câştigător
| xD_9502 a răspuns:

1. Am spart sticla de la ceas in primul semestu al clasei a6a, iar diriga a observat de abia la sfarsitul scolii
2.am spart icoana și am stat o ora intreaga cu profu' de religie să ne certe
3.
ne'am batut cu lapte
4.am scuipat din greseala un profesor
5.am rupt ușa de la catedra și i'a venit profului de romana intr'e ouălaughing
6.am adus o pisică in clasă și nu avem voie... bineânțeles că aceasta a inceput să miorlăie ș am fost trimiși la doamna directoare
7.am ars cu bricheta balustrada din lemn, și am fost nevoiți să o revopsim
8.am spart tabla(care era magnetică)
9.am spart cu mingea 2 neoane
10.am rupt ușa, și 2 saptamani am invațat fără ușă laughing
11.ne'am bătut cu apă
Fundiță?! love struck

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am facut un eseu despre o vaca si i-am pus numele profei de romana si l-am citit la ora ei. A zis ca e o "capodopera". Cred ca si daca as scrie despre cum creste iarba tot ar fi ceva deosebitoh go on
Am intrebat-o pe profa de psihologie daca e fericita cu sotul ei si era sa imi dea 3. N-am zis-o in sensul porcosphbbbbt
I-am invatat cainele profei de mate sa roada papuciidevil
I-am lipit profei de fizica guma de mestecat pe paginile culegerii ca sa nu ne mai dea tema acasarolling on the floor

| ladygaga a răspuns:

Voi spune ce`am facut cu colegii ca singura nu:
1. am spart de mai multe ori geamurile
2. am rupt jaluzeauarolling on the floor smug[asta am facut`o eu singura
3. ne-am batut cu cornurile in clasa
4.ne-am udat cu apa afara
5. jucam volei in clasa si pe coridor. [presupun ca ne era lene sa mergem pana afara rolling on the floor

| Bebelushaaː a răspuns:

Am facut bataie cu apa pe holu scoliii :X
Si dupa aia profu de sport m`a pus sa dau cu mopu laughing)
A fost amuzant.eram fleasca si dansam cu mopu blushing

| divinuu a răspuns:

O dmne.rolling on the floor. am rupt usa la dulap, am cazut peste profu de mate pe scari.am aruncat cu lapte pe geam, am ars cu scrum vreo 4 colegi, am ridikat mana la diriga si am fkto incapabila, asta-iarna am lipsit de la ora de romana cu inca vreo 15 copii sa ne jucam in zapada si ne-a pus un mare 2.happyAtat imi amintesc, da`fara indoiala sunt mai multe
thinking

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Pfaoiilaughingrolling on the floor
Eu povestesc acum ce am facut impreuna cu colegiilaughing ca singura nu am facut prea multehappy
Am spart geamul de la un dulap unde tineam diverse chestii
Am spart teava d` la calorifer si iti dai seama ca apa curgea ca la izvorrolling on the floor mai putin si inundam coridoru`laughing
Am rupt cleanta` d la usa sh` apoi am asezat`o in astfel incat cand intra profa sa cada sh` sa dam vina pe ea
i-am tras pantalonii unei profe`rolling on the floor
ne-am udat cu sticlele in clasa`love struck Sh` adara era destul d`frig
Am aruncat cu galeata de apa pe geam si am udat toti oamneii care erau afara si isi asteptau copii`laughing
Am dat foc la hartii in clasa laughingincat se simtea mirosu` pe tot coridoru`laughing

si multe altele`laughing Abia astept sa vedem ce mai facem anul` asta`love struck

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Afara*
oamenii*
am scris gresithappy scuze!:*

| mARY_9420 a răspuns:

1 ne-am inchiat in clasa cu lumina stinsa laughing sa creada profa ca nu suntem in clasa... apoy ne-a pus un 4 cat noi de marelaughing
2 Am rupt banciilaughing
3 Ne-am facut piscina pe holul scoliilaughing
4 L-am facut pe profu de mate dinozaur fara dintiilaughing in gura marelaughing

| 202 a răspuns:

Pai :
am ragait tare cand era o liniste sooperba de care toti erau multumiti (intentionat devil )
2. am fugit de la scoala cand am rupt o banca intreaga aproape.
3.am aruncat cu creta in diriga mea si i. a venit sirect in lentila de la ochelar
si
4.am luat 3 la biologie din cauza ca eram sub o banca si profesoara credea ca nu sunt la ora si m. a ascultat crying

cam atat!

| Lαααα a răspuns:

Ohoooo=]]

| floryFlor3ntyna a răspuns:

Am spart geamul si mi-am facut profa de sport ca sa cada de pe scaun! am aruncat cu cerneala in profi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As scrie un romanlaughing

odata am pus pioneze pe scaunul unui coleglaughing
ne gucam cu mingea in clasalaughing)
aruncam penarele prin clasalaughing
odata un coleg a aruncat ghiozdanul altui coleglaughing

multe...si astea doar in clasa a 5-alaughing

in a 6-a aruncam cu cornuri in clasa si in curtea scoliilaughing
baietii jucauu cate oua are babalaughing[odata au iesit afara.si s`au luat toti dupa ei]

multeeeeelaughing

o sa vedem ce o sa facem in a 7-a rolling on the floor

| stirbex a răspuns:

Ei eu am cam fost ocupatlaughing
1.Am spart o chiuveta
2.Am batut uncoleg prin clasa a 4-a
3.Prin clasa a 8-a am batut alt coleg in fata cancelariei(noroc ca nu m-a vazut niciun prof)
4.Am rupt o banca
5.Am rupt in jur de 10 scaunelaughing
6.am rupt clanta de la usa
7.Ne-am batut cu cornuri
8. jucam volei in clasa si am spart 2 tablouri
9.Stingeam becurile si am ars neoanele
10.I-am dat unei prof cu guma in cap si a crezut ca era al coleg
11.Am luat un 3 ca imi dadeam cu un creion in caplaughing
12.Iam rupt unei profe scaunu si a cazut dupa el:]
13. Faceam misto de director.
14.Am spart becurile in baielaughing
15.Intrerupatoarele erau facute prafbig grin
16.Am rupt chestia ai de pe pereti din lemn...nu stiu cum se numestesad
17.Am dat o profa afara din scoala ca ne dadea mult de invatatlaughing(Faza Epica)!:]]
18.Am rupt usa.
19.Am stricat un Pc la info big grin