| ghkjghk a întrebat:

Ce ticuri verbale aveti? vreau cat mai multe raspunsuri! dau funda la cele mai amuzante si vot la celelelte wavelaughing

12 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am unu singur! ...cand ma intreaba cineva ceva. chiar daca inteleg ce zice,Intreb,, Ce?,, ..nu ma pot dezobisnui!

| Bya132 a răspuns:

Am următoarele ticuri :
- nevăăăăăăr
- deci
- practic
- ce pana mea.
- gata, ne-am procopsit!

dar tu?

Numai bine!

| VecinaDeLa3 a răspuns:

Eu spun f des, aproape la orice "Cata nesimtire!"

| pinkflower a răspuns:

laughing de fiecare data cand povestesc ceva de exemplu "si am fost acolo si am vazut asta " (spunin loc de cuvantul pe care l-am vazut spun asta laughing si dupa asta ma corectez ca imi dau seama ca la cine povestesc nu intelege ce vreau sa ii zic.

sau cand imi zice cineva ceva de departe si ma prefac ca l-am auzit spun "aha.daa asa-i "laughing

| Kqzu97 a răspuns:

Pai cand vorbesc cu cineva spun ff des: ce?/h?laughing sau cand cineva ma enerveaza.Baa esti p***t?/da`te devil.big grin

| AndreDeeaA a răspuns:

Automatrolling on the floor asa zice profa mea de sport lolrolling on the floor din 2 in 2 cuvinte mai baga si un automatrolling on the floor

| IchigoWolf a răspuns:

Heei.App,nu-i mare chestie, dar ehwinking:

Spun "apropo" cel putin o data la cateva propozitii laughing.
In plus stiu pe cineva care spune asa/desi/no/deci la fiecare(fiecare) inceput de propozitie...atragei atentia de 3 ori si degeaba big grin.

| IchigoWolf a răspuns:

@Apache: Yeye, si eu la fel! big grin (uitasem.:S)

| raluca250 a răspuns:

Spun de cele mai multe ori : Deci / sti, si
uite cateva ticuri de la politicieni laughing

Corneliu Vadim Tudor: „limbricilor", „nebunilor", „curvă", „mafiot/mafie"

Adrian Năstase: „Fireşte", „Ouă", „Pensie"

Traian Băsescu: „Hă Hă Hă", „ce-mi plac glumele mele"

Irinel Columbeanu: „mişto"

Silviu Prigoană: „divorţ","bani","copil","pensie privată"

Gigi Becali: „bă","hahaleră","zdreanţă","adevăr","onoare, lacrimi şi sânge","Dan Voiculescu","comunist"

Dan Diaconescu: „Senzaţional","în direct","incredibil"

Alesandra Stoicescu: „Efectiv"
tu ce tic verbal ai?smug

| raluca250 a răspuns:

Si ii mai zic lu` mama "si sa vezi ba" cand ii zic ce`am facut in ziua respectivalaughing

zi de fiecare data cand zic un lucru si nu intelege cineva ce zic. nu mai zic si adoua oara [mai ales mameilaughing]

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Mereu cand povestesc ceva spun cuvantul "stii"de mai multe ori

| JuusStMe a răspuns:

Ziic mereu " Heiii`! ".Da nu stiutu`. ziic asa cu o vocee ciudaAta`=]