| ghkjghk a întrebat:

Ce ticuri verbale aveti? cat mai multe raspunsuri! dau funda la cele mai amuzante si vot la celelelte wave

3 răspunsuri:
| Bellabelutsag a răspuns:

Ce? fataa vaiiiii ioiii doamnee du-te tu :*big hug ce? dobitoc.da frate ma lasi? cei cu viata ta femeiee tram in Romaniaalaughingrolling on the floor Ba esti prost? Aleluiaa Astai viataa noi sa Fim Sanatosi ca belelele curglaughingrolling on the floor Ehat? aoleu lasamaa naibi in pakelaughingce puii mei.no istenem pa SISTEM se stie sa moara BASESCu de nu::L))Daten snack'slaughing mai am Dar Ajung atatea Ceau sper ca primesc funda:X team pupat:**:

| ddodya a răspuns:

Si.stii,vorbeam intr'o zi cu el, stii? Eram acolo stii tu, si vorbeam noi doi, stii, si.laughing)straight face
"Stii" asta trebuie sa mi'l scot din vocabular!blushing

| CNP a răspuns:

Asta e,necazu',du-te tare,viata e frumoasa, lovely, ba esti nebun?!