| LarsUlrichsLover a întrebat:

Ce va place sa faceti cand va plictisiti? T/A

Răspuns Câştigător
| Dean1996 a răspuns:

OMG,that's MCR on your...i love you@-)
Aaa,nimic interesant,momentan ma holbam la poza ta, i love My Chemical Romance!
I want this song at my funeral!(stiu ca sti faza, dar chiar e bestiala)
http://www.youtube.com/watch?v=KSNKCfxcYvE

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Sa imi bat joc de Giastinica

| Bya132 a răspuns:

Să mă plictisesc.

| Malvina24 a răspuns:

Ascult muzica,vorbesc cu fetele la telefon, dansez sau fac gimnastica, lenevesc la bucatarie in timp ce beau o ciocolata calda si uitandu-ma la tv. Timpul trece repede nici nu am timp ''sa ma plictisesc''.O zi superba!

| Vizitiul a răspuns:

Imi place sa vorbesc cu peretii.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Sa ascult muzica.

| Dean1996 a răspuns:

Ohh,thanks,what can i say,you're so cute XDlaughing
I still dream that song at my funeral=].
Aaand again,that was really,cutelaughing), asta daca nu te-ai referit ca vrei sa mor mai repede(glumesc, stai linistit) dar depinde cu ce accent pronunti XD

| Dean1996 a răspuns:

Multumeschappylaughing
P.S: Sunt fata

| LarsUlrichsLover explică:

Monawar, sunt dispus sa iti pun melodia la inmormantarea ta.

| LarsUlrichsLover explică:

Fara ironie...dar roaga-te sa mori inaintea mea ca sa aiba cine sa iti puna melodia laughing

| LarsUlrichsLover explică:

Si uite, iti dau si o fundita ca imi esti simpatic/a

| RB26DETT a răspuns:

Du-te pe strada si incepe sa mesteci cat mai multa guma pana nu mai poti enerveaza batranii (in caz ca iti place sa enervezi lumea).

| Erika120192 a răspuns:

Ma apuc de fund si sar in sus laughing)

| reky a răspuns:

Joc fotbal cu bunicu pe post de portar si mos craciun pe post de atacant

| rrrrrrrr a răspuns:

Ascult muzica sau vorbesc la telefonwinking