| maryy a întrebat:

Ce va place sa faceti cand va plictisiti?

Răspuns Câştigător
| dracusoru24 a răspuns:

Eu am avantajul sa fiu de la malul marii, si ma plimb pe plaja cu cateaua de obicei. Alteori caut un film.

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Imi place enorm de mult sa fac schite, sa desenez, sa ask muzica, dar in ultima vreme nu am timp de pierdut straight face

| Emena a răspuns:

Sa joc remi/conquiztador cu prietenii
sa ies afaara cu prietenii
sa ascult muzica

| Mandy a răspuns:

Citesc bancuri, ori vad ce intrebari stupide au mai scris copii imbecili, astea ma distreaza laughing

| Scriiitoare a răspuns:

Sa citesc intrebarile tale de pe TPU... iar cand ma plictisesc si de asta ies afara ca sa plictisesc si pe altcinevalaughing

| xilotto a răspuns:

Poi cand ma plictisesc nu prea fac nimica de aceea ma plictisesc laughing

| Miruna_7873 a răspuns:

Ascult muzica, ies afara si ma plimb, ma uit la filme pe laptop.Cam atatbig grin

| Anileda a răspuns:

Pai de obicei, ies afara, stau in casa si ascult muzica, ma uit la niste fime!

| Robert93_7960 a răspuns:

Stau pe pc