| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Ce ziceti de @razvan( mai bine zis iubaretzul69)?

http://www.tpu.ro/utilizator/doqe/intrebari/

Răspuns Câştigător
| KittyLoveBastet a răspuns:

Acest mesaj a fost înlăturat din cauza prea multor înjurături și steluțe star. Vă nemulțumim pentru înțelegere!
Semnat: Cel care a angajat robotul cu punctele suspensice și pe cel cu majusculele.

11 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Oo...Tanar si indragostit.
* ia caietu si incepe sa scrie un roman pe tema asta*

| EVERYBODY a răspuns:

Băiatul face fotbal si 500 de abdomene pe zi... E un magnet pentru femei

| AnneMarri a răspuns:

Hei, ce-ai cu el? E obsedat, pardon, îndrăgostit, n-are voie?

| PiluLă a răspuns:

El iubeste la ea

| ZoOzOLe a răspuns:

Mai neimportant decat guma lipita de asfalt, si-a gasit si el unde sa se dea mare

| Ciocolataaaaaaaa a răspuns:

rolling on the floor mi'e mila d biata fata.

| Mâcrofon a răspuns:

E indragostit rau laughing

| AndreChan a răspuns:

UN coca"lar mai bine zis un magnet de tampite care se bazeaza pe creierul gol ca e loc de frisca inauntru...am inventat un nou fel de tampiti CREIER GOL UMPLUT CU FRISA, ca e pacat sa iroseasca locul gol.

| kate68 a răspuns:

Wow, fata asta e ghinionista, rolling on the floor misto rau de tot

| deutSa a răspuns:

Obsedat de cum arata.

Doar un om lipsit de caracter, bazat pe muschi lipsit de creier

| DorelXD a răspuns:

Ascuta Cumicu-Cocalari Comunitari, si afli toata parerea mea.