| DonaldTrump a întrebat:

Ce ziceti pe ce bacnota o sa punem fata maretului Corneliu Zelea Codreanu?

(puteti muta intrebarea oriunde dar nu o stergeti ca vine Milan dupa voi)
PS. Voi ce faceti in minivacanta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://postimg.org/image/e2nnxmtgj/

14 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

D.O.R.M.

| minrest a răspuns:

Eu cred ca ar fi foarte utila o bancnota de 3 lei. E buna cand ti se schimba, e buna si la Taxi, bancnotele de un leu au tendinta sa iti dispara din buzunar oricat de multe ai aduna. Si pe ea punem si fata persoanei de care zici. Asta s-ar putea face, dar mai am o propunere care nu are chiar nici o sansa sa fie acceptata vreodata: Sa il figureze pe bancnota de 3 lei gata sugrumat. M-as inveseli de cate ori as umbla prin buzunare. Salut.

| R0R0 a răspuns:

Trebuie sa mai inventam o bacnota atunci.
Eu fac teme. Prea multe teme sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg in Viena smug
Si nu e minivacanta ca trece extrem de greu si ma plictisesc straight face

| DonaldTrump explică (pentru anonim_4396):

Ai sa te impaci vreodata cu ideea ca nu te sufar si nu o sa iti mai faci 20 de conturi sa imi raspunzi la intrebari?

| anonim_4396 a răspuns (pentru DonaldTrump):

Aveam contul ala cu Osama si mi l-au suspendat nelimitat, Nu l-am facut ca sa-ti raspund tie la intrebari. straight face Nici eu nu te sufar. Hai pa.

| TOP10Litera a răspuns:

Pe ce bancnotă te-ai gândit şi la ce echipă a jucat Zelea Codreanu ăsta de nu s suzit nici naiba de el?

| DonaldTrump explică (pentru TOP10Litera):

LoL

| anonim_4396 a răspuns (pentru TOP10Litera):

Era şeful legionarilor.
Câtă cultură, TOP10.

| TOP10Litera a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi ce-au făcut legionarii aşa de măreţ încât şeful lor să fie pe o bancnotă?

| anonim_4396 a răspuns (pentru TOP10Litera):

Yoga.

| TOP10Litera a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci să meargă la... spirală şi să se integreze în absolut! tongue

| DonaldTrump explică (pentru TOP10Litera):

Stiu sa joace bine ruleta ruseasca, nu stiu cum da mereu castiga.

| TOP10Litera a răspuns (pentru anonim_4396):

ŞTIU cine şi ce au fost legionarii, bunicul meu are mormântul la Cimitirul legionarilor de la Predeal, dar tot nu mi se pare ceva lgic să-l punem pe Zelea Condreanu pe vreo unitate monetară!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TOP10Litera):

Http://postimg.org/image/e2nnxmtgj/