| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai amuzanta faza pe care ati vazut-o intr-un spatiu public?big grin

11 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Nu mai exista faze amuzante, doar faze "cul" sau "tari"hee hee

| DudaYeah a răspuns:

Se coţăiau doi câini...
*Pam-Pam*

| CautNume a răspuns:

Esti rasist no talking! Daca vede asta un orb? Cum crezi ca o sa-ti raspunda?(apropo:in caz ca nu stiai esti la T/A)

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru CautNume):

Stiu asta happy. Respect categoriilebig grin

| Summer5505 a răspuns (pentru CautNume):

Chiar as vrea sa vad reactia unui orb cand va VEDEA asta...

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru Summer5505):

Asta a fost chiar bunarolling on the floor

| CautNume a răspuns (pentru Summer5505):

Ai "subliniat" "vedea". Zici ca am gresit? In caz ca da, esti la T/A!

| Summer5505 a răspuns (pentru CautNume):

Nu! am subliniat 'vedea' tocmai pentru ca mi s-a parut amuzant raspunsul.

| CoquineNoire a răspuns:

Am fost martora la dezastrul din fata blocului cauzat de domnul.

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Summer5505 a răspuns:

Probabil nu e cea mai amuzanta dar e prima care imi vine in cap:
eram in curtea scolii (impreuna cu altii zeci de elevi) cand unu i-a tras de pantaloni altuia si l-a lasat in chiloti...
(clasic)

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Unu facea laba intr-o dacioara crem, 1300 cred laughing (in fata scolii). Deci iti dai seama ca toti erau cu ochii pe el si radeau de mama focului, dar individul nimic, nici nu s-a sinchisit si ii dadea tot inainte! Pana la urma au vazut si profesorii patania pe geamul de la cancelarie (pentru ca dacioara se afla chiar in dreptul gemului) si au chemat politia! mai departe nu mai stiu!laughing