| aNdRa_6572 a întrebat:

Sall vinerea asta ma duc in excursie e de 3 zile nu suntem asa de multi dar merge si iubi meu sunt in clasa a 6a puteti sa-mi dati idei :farse jocuri ce putem face in excursie dau funda celui care imi da mai multe idei de abia ast sa ma duc v-am :*:*

Răspuns Câştigător
| Moov a răspuns:

Adevar sau provocare.Jocul este SUPER in excursii.Ar mai fi si telefonul american.adica va ziceti unul celuilalt cuvintele si unul pune intrebari deci de ex te intreaba ce ai mancat aseara, u ii zici ce ti-a zis ala.de ex.rahat.ma rog si la cine se potriveste ala pune intrebarile next, puteti sa va strangeti sa glumiti, radeti de ce vedeti pe geam.[eu sunt in clasa a 7a dar am varsta de a 6a laughing]Daca esti cu iubitul tau, puteti avea intimitate totusi daca vrei tu, ca nu se holbeaza toti sau daca fac gen "oooo smug" u poti sa le zici: ce gelosi sunteti mah.laughing