| MoonLight a întrebat:

Cedez nervos fratilor :-s.
http://www.TPU.ro/......ganilor_1/

~X(

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Mi-am dat seama de la raspunsul ala cool al tau.Imi place cum te descarci smug.

| Bya132 a răspuns:

Trivia/Amuzante + Religie + Dragoste/Săcs = Fun Place.

| Fragile a răspuns:

Te înţeleg e spuer enervant! Ce dracu pune asta la fiecare întrebare? Fiecare crede sau nu crede în ce vrea! E disperată!

| Bujîe a răspuns:

Die potato!

| Trinitas a răspuns:

Chill down bro, Marioara e doar un troll, n-o lua in serios. Incearca sa te amuzi si tu de prostiile ei.
Smecher raspuns si foarte adevarat.

| MoonLight explică:

@a4ndr3y
Mancare otravita. Dulce durere!

| MoonLight explică:

@Trinitas
I'm a sister laughing

| Foxie2 a răspuns:

O insultasi pe Marioara?

| CautNume a răspuns:

Aia ea a treia Marioara de pe sit?

| Alexakos a răspuns:

Daca tu cedezi nervos din cauza celor ca astia.ce sa spun de mine cand citesc la intrebari stupide pe dragoste si sex cu copile de 11-15 ani care vor sa faca sex sau au facut si dupa aia se intreaba ce si cum ca inainte sa o faca nu puteau. si alte cele. Romania asta s-a dus pe pla.

| calitro a răspuns:

Don't feed the troll.

| FetitzaCuFunditza a răspuns:

As spune eu ei cateva(mai multe) cuvinte, dar mai bine tac din gura.don't tell anyone