| Mela1000 a întrebat:

Cel mai amuzant banc primeste fundă!

Răspuns Câştigător
| SelenaTpu a răspuns:

Un student ia nota 4 la examenul Logica si ii propune profesorului:
- Daca va pun o intrebare logica si nu-mi raspundeti imi mariti nota?
- Profesorul: Da.
- Ce este ilogic dar legal, logic dar ilegal si totodata ilogic si ilegal?
Se gandeste profesorul... nu stiu, si ii mareste nota.
Studentul raspunde:
- Ca dvs aveti 60 de ani si sunteti casatorit cu una de 24 - este ilogic dar legal; ca sotia dvs are un amant de varsta ei - este logic dar ilegal; ca dvs ii mariti nota amantului sotiei - este si ilogic si ilegal.

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Zicea barbatul sotiei sale "spune ceva care sa ma supere dar sa ma si bucure in acelasi timp".
Zice aia "Dintre toti prietenii tai tu o ai cea mai mare".

Deci chestia care supara era ca s-a culcat cu toti aia, partea sa bucure era ca el o avea cea mai mare, hahahaha.

| Brizbriz a răspuns:

Chuck Norris a murit acum 20 de ani
dar nici in ziua de astazi, Moartea, nu a reusit sa isi stranga destul curaj, sa ii spunahee hee

| Brizbriz a răspuns:

Cel mai epic banc pe care l-am auzit vreodata (nu neaparat amuzant, dar EPICCCCC)

YO mama is so fat, ca nici Chuck Norris nu poate sa o ridice, si el poate sa ridice intreg universul cu degetul mic de la mana stanga big grin

| CosminSs657 a răspuns (pentru Brizbriz):

Vorbesti serios? Ma bucur.Mersi.

| Brizbriz a răspuns (pentru CosminSs657):

Cu placere blushing

| CosminSs657 a răspuns:

O bunica si nepoata ei mergeau pe strada si nepoate vede un leu.
-Bunico, am găsit un leu!
-Lasa-l nepoata.Ce-i pe jos pe jos ramane.
Cele doua mai merg pana nepoata vede 50 de lei.
-Bunico, am găsit 50 de lei.
-Lasa-i nepoata.Ce-i pe jos pe joc ramane.
Asa si cu 100 de lei si cu 200 de lei pana bunica cade într-o groapa.
-NEPOTICA MEA! AJUTA-MA.
-Lasa bunico.Ce-i pe jos pe jos ramane.
Nu mi-a venit altul in minte. Sper ca te-am făcut macar sa zambesti putin. happy