| anonim_4396 a întrebat:

Ceva ce pot face la scoala de 1 aprilie big grin, funda!

11 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Cumpără o pungă de chipsuri, de preferat una cât mai mare. Toarnă piper măcinat peste chipsuri încercând să agiți pungă în așa fel încât să nu verși conținutul. Mergi la colegii de clasă, servici etc și servește-i insistent. PS. Pentru a duce cu succes la capăt această farsă recomand să cumpărați cea mai scumpă pungă de chipsuri. Garantat nu vor refuză. Rezultatul? Se va consumă din ce în ce mai multă apa.

| CautNume a răspuns:

Aaa...ceea ce faci in mod normal la scoala thinking

| AnaBejenaru a răspuns:

Poti sa...nu faci absolut nimiclaughing. Adica sa fim seriosi, exceptand faptul ca e 1 aprilie, si se fac glume proaste, si chestii de genu, e scoala altfelhappy. Adica.o totala pierdere de timp.

| Raspundd a răspuns (pentru AnaBejenaru):

A vrut cevaa amzant : )). Nu ceva plictisitor yawn. Daca nu ai idei nu mai rapunde frate la intrebaree raised eyebrows

| GiAnca a răspuns (pentru Raspundd):

Sa te vad daca o sa mai ai chef de glume la scoala cand o sa ti se scada nota la purtare.

| Raspundd a răspuns (pentru GiAnca):

Ba nu, hai hai, ciocu' mic. Am zis eu cumva ca fac glume mainee? Nu. I-am zis doar ca baiatul ala vroia ceva amuzant. phbbbbt

| єχcєєℓ a răspuns:

Noi avem scoala altfel..nu ne luăm ghiozdane si stăăăm si pălăvragim si etc.

| Ashadow a răspuns:

Ceva la care pot raspunde, multumesc de funda!

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns (pentru Ashadow):

*facepalm*
Ah...e doar Ashadow.Nu trebuia sa imi dau palma.

| Ashadow a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Asa-i ca regreti? :->

| 00AName00 a răspuns:

Sa stai si sa te uiti la pereti.