| Answer17 a întrebat:

Funda! se face scoala pe 30 aprilie si 1 mai?

Răspuns Câştigător
| misuh a răspuns:

Nu, nu faci! Și s-ar putea să nu faci nici vineri daca nu esti a8-a sau a12-a, deoarece dau aia simulare.

7 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

Nu

| LarisaOana a răspuns:

Nu, dar recuperam intr-o sambata. Funda?

| parishiltonbia a răspuns:

Nu. Guvernul a hotarat ca si ziua de 30 aprilie sa fie libera pentru ca 1 mai va fi marti si lumea se va duce in mini-vacante mai mult daca vor avea 4 zile la dispozitie. Din pacate se va recupera materia pierduta intr-o sambata... sad

| CannbalCorpse a răspuns:

Nu, nu vei face scoala, happy funda?

| Dreamer12345 a răspuns:

Nu nu se face, oficial suntem liberi 4 zile [sambata, duminica, luni, marti]. Funda?puppy dog eyes

| Mihay95 a răspuns:

Nu se face dar din pacate ziua de 30 aprilie se va recupera...

| Michilangelo a răspuns:

Vestea buna e ca nu. Vestea proasta e ca se recupereaza sambata.